
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#271
|
|
Jaroo1 ma rację, prawo z racami jest chore, podobnie kary - dlatego na złość systemowi powinnismy palić je dalej.
Ja np. uważam, że picie piwka w parku to nic złego - dlatego .......e system i pije. dostałem już 134 mandaty, kilkanaście grzywien. komornik zabrał mi auto na grzywny, opieka społeczna zabrała dwóch synów - ale mnie mnie złamia! Właśnie otwieram browara na rynku głównym - niech piszą mandat. Aktualnie jestem bezdomny, nie mają z czego ściągnąć mandatu! Jestem zwycięzcą! ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#272
|
Z tym że w Twoim przykładzie masz kogoś kto łamie prawo na własny rachunek, a Jaroo i koledzy walczą z systemem za pieniądze klubu. Tacy odwróceni Robin Hoodzi: gnoją biedny klub i dają bogatemu PZPN-owi sami nic nie ryzykując (do czasu aż klub ich weźmie za dupę i wystawi rachunek, wtedy dopiero będzie płacz że jak to tak nas, bohaterów walki z systemem). tommiyacht - wystarczy poczytać: nie wiem czy znajdziesz jedną osobę która spełnia punkt "a". Wszyscy jasno raczej zwracają uwagę na sytuację klubu. Przy czym mamy aktualnie sytuację d - "odpalamy race i mamy w dupie sytuację klubu, chcecie to się zrzućcie na karę".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.04.2019 o godz. 17:12.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#273
|
Aha: Jak jesteś taki kozak i pierwszy do zawieszania flagi sharksów (przypominam, że w sprawie sharksów toczy się postępowanie), to proszę - wklej tu skan swojego dowodu, a jak nie jesteś taki kozak to zamknąć już swoją internetową dupę
Ostatnio edytowane przez FraMat : 04.04.2019 o godz. 17:23.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#274
|
|
Nie karm trolla. Nie wiadomo kto to i po co tu wszedł.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#275
|
|
Pomysł FraMata jest świetną przeciwwagą dla propozycji podchodzenia pod gniazdo.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#276
|
|
Bo on jest bohaterem, który lubi zarzucać innym tchórzostwo samemu kryjąc twarz pod kominiarką. Misiu pokaz jakim jesteś bohaterem i odpal race na stadionie bez kominiarki- przecież masz wszystkich niekumatych w dupie i jesteś odważnym bohaterem.
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#277
|
|
To co? UW zbiera juz 40 tys na kary?
Przelew pojdzie? |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: krk
Offline |
#278
|
|
Spokojnie przecież obiecali.
C9 jak co, ale jeżeli chodzi o finanse i transparentnosc, to na tym środowisku można polegać. |
|
|
|
Member
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa
Offline |
#279
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#280
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2007
Skąd: Kraków-Dublin
Offline |
#281
|
Race tez mozna odpalac w odpowiednich miejscach i przez przeszkolone osoby. Pozostajac w zgodzie z Twoim porownaniem, pozwolenie na odpalanie rac to jest to samo co prawo jazdy na samochod. ps ,Racowiska mi sie podobaja ale czemu nie odpalacje ich przed meczem , w przerwie lub po meczu ? Czyzby powodem byla transmisja TV ?
Ostatnio edytowane przez areks1906 : 04.04.2019 o godz. 19:40.
![]()
Areks-Kraków-Dublin
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#282
|
|
Cytat:
Także nie ....... po prostu głupot idioto bo jak ci w morde plują to nie gadaj, że deszcz pada. Weź to na klatę zamiast się godzić na dziadostwo. I to forum właśnie pokazuje jakie wiele osób ma pańszczyźniane podejście do samych siebie. Temat rac też to pokazuje. Nieważne, że prawo jest złe, ważniejsze, że sa kary a my nie chcemy kar więc będziemy jebać na to UW, że złe. Nie. Najpierw złe to jest, ze są kary. Kary brane z dupy. Jedni mają karę x drudzy za to samo mają x do kwadratu. No ale jak stado baranów z pocałowaniem ręki bierze kary i się cieszy, ze jest takie prawo to będziemy wszyscy przez was zawsze jebani. A co wy robicie aby tych kar nie było? Skoro jesteście tacy oświeceni i zajebiści? Bo jednym zależy aby race odpalać i nie chce z tego zrezygnować a wam zależy żeby za to nie bylo kar. Czyli generalnie cel jest jeden. Wam nie przeszkadzają race tylko zabieranie kasy. Także jak tu radzicie zmieniac prawo, petycje pisać itd to wy jako ta światła i duża grupa możecie działac. Droga otwarta. Nie trzeba z założonymi rekami siedziec i płakac na UW tylko można na Komisji ligi wywierać presję aby zmieniono prawo. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#283
|
|
Czy jest jakiś "taryfikator" kar ? Żydy dostają 30 tyś za race + bonus w postaci rozjebania sektorów, u nas zamiast rozjebania jest transparent i 40 tyś. Później te same organizacje płaczą, że kluby w długach itp, chu.j tam najważniejsze, że oni zarobili ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#284
|
|
Dlatego m.in. jest moje oburzenie na to prawo i te kary bo to jest wszystko robione przez ....y a nie ludzi i na dodatek robione z dupy. Wymyślili sobie sposób na dojenie głupców i w zalezności od swoich humorków rzucają kwotami kar.
Nie wiem jak można popierać takie kurestwo i się cieszyć, że tacy idioci i chamy narzucają nam prawo i czegoś od nas wymagają. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#285
|
- wprowadzic zasady poruszania sie samochodow - ograniczyc aby mogli je prowadzic ludzie powyzej 18 - i tylko po badaniach lekarskich - z uprawnieniami na ich prowadzenie To sie nazywa prawo jazdy czy cos takiego.. I co najlepsze na rozne pojazdy sa rozne uprawnienia. Na autobusy inny egzamin na osobowe inne. Samochody maja przeglady czy sa sprawne. generalnie masa ograniczen. W realnym swiecie tyle pulapek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#286
|
|
Czyli normalnie piro nie jest bezpieczne i nie powinno być pozwolenia dla kiboli na odpalanie na meczu bez przeszkolenia i dla Januszy na używanie w sylwestra petard i fajerwerków, bo później im lapy urywa. A tak na prawde jak się wyjdzie z tej ułudy bezpieczeństwa i nakazów i zakazów to nie jest tak, źle i nikt by się nie zabijał specjalnie ani samochodem, ani racą, ani petarda w sylwestra. Tylko ludziom już wmówili że się mają bać pierdnąc bo sie mogą przez omyłkę zesrać i wysżło na to, że wszystko może być niebezpieczne i trzeba motłoch bronić przed złem.
To wymyślili głupcy, którzy myślą, że ustawa można znieść ubóstwo. Inni głupcy wymyślili, że karami zabronią rac. Efekt? Żaden. Jest myślenie i jest "myślenie". Jasne, np rzucanie rac jest złe ale samo dopalenie nie jest ani złe ani niebezpieczne dla normalnego człowieka. Stadiony bez zabezpieczeń - np ploty oddzielające kibiców gości są złe, brak stref buforowych jest zła bo może dojść do tragedii gdy sie kibice między sobą pożrą. Ale zamykanie sektorów czy stadionów nie jest dobre bo w niczym nie pomoże itd itp I tak trzeba wszystko umieć rozgraniczyć i myśleć a nie na pałę robić. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#287
|
|
Z racami jest trochę jak z prawem do posiadania broni - nawet jeżeli 99% ubiegających się o dostęp jest normalnych i nie mają zamiary zrobić masakry w szkole (vel. bardzo liberalne pod tym względem USA) to jednak konkretne prawa ustala się dla marginalnego 1%, któremu może coś od.......ic i zacznie robić strzelnice na ulicy.
To samo z racami - owszem, w odpowiedzialnych rękach, przy odpowiedzialnej organizacji to nie jest niebezpieczne. Jednak trzeba brać pod uwagę, że raz na jakiś czas Seba z Adrianem stwierdza, że w sumie fajnie było by w kogoś z tych rac postrzelać i robi się kłopot - i dla właśnie tego typu wyjątków ustala się rygorystyczne obostrzenia. Zapobiegać, nie leczyć. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#288
|
||
|
Smutno się czyta tak głupie posty, ale mam czas na przerwie w pracy, więc pewne rzeczy ci wytłumaczę.
Cytat:
Wiesz dlaczego ekstraklasa ma takie debilne wymagania? Bo taki kaprys ma tv - w....ia ich zadymione boisko, opóźnianie meczu - przez co nakładają im się spotkania, nie mogą pokazać pełnych bloków reklamowych... Wiesz dlaczego ekstraklasa tak bardzo liże tyłek tv? Bo płacą ok. 14 milionów złotych jednemu klubowi ekstraklasy... Cytat:
Możemy założyć własną ligę, bez kasy z pzpnu i c+, ale bez kar za racę. Wchodzisz w to? Cytat:
I jest mniej. No chyba, że twiedzisz, że zniesienie kar by w tej kwestii nic nie zmieniło? ======= Poruszyłem niebo i ziemię, wszystkie moje kontakty: pzpn przestanie karać za race! Postawili jeden warunek: załóżcie telewizję "race tv" i przebijcie ofertę c+ na nowy sezon: 220 milionów na rok. Jak przebijcie kwotę 250 milionów, to 20 milionów rocznie będzie szło na nagrody dla najlepszych ultrasów! Działajcie! ![]()
Ddf
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#289
|
|
|
Cytat:
Ale czy jest sens wszystkiego zabraniać? Nie, bo się nie da tego wyegzekwować i dlatego kara powinna być za coś złego a nie za potencjalne zamierzenie zrobienia tego. Są race, były i beda jak widać. I żadne kary tego nie zmieniły. Dlatego trzeba karać za rzucanie i nie kluby, nie zbiorowo bo jak widac nikomu nie zależy na tym (bo cały czas sa kary i kibice nie odpuszczają a do tego są akcje jak na derbach naszych czy trójmiasta gdzie się strzela/rzuca fajerkwerkami/racami w ludzi. Dlatego trzeba karać konkretne osoby finansowo i zakazami i tyle w temacie. Jedyna słuszna kara. 100, 200, 300 zakazów w klubie i po problemie. Kara musi być a) sensowna, sprawiedliwa b) wyegzekwowana i nieodwracalna I wtedy to ma sens. Teraz nie ma żadnego. Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#290
|
A jak już ktoś musi odpalić race to można to zrobić albo w przerwie albo po gwizdku na zakończenie. W USA po meczach bejzbola były pokazy ogni sztucznych więc pewnie dało by się pogodzić jedno z drugim PO meczu piłkarskim. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#291
|
|
Cytat:
Nie wiem czego tu dalej nie rozumiesz? C+ stawia sprawę jasno: race są bezpieczne. Efektowne. Dodają kolorytu. Ale ich nie chcemy. Dlaczego? Bo tak. Wybieraj: deal za 220 milionów na naszych zasadach, albo brak dealu. Tyle w temacie. ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#292
|
|
I jak jest patrzenie na VAR przez sedziego to wtedy te reklamy leca ta?
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#293
|
|
Nie, ludzie oglądają dalej c+. A jak jest przerwany mecz, to przełączają na eurosport...
....a, człowieku nie ma znaczenia czy masz rację. Takie warunki stawia tv i tyle. Po prostu załóż własną tv wygraj przetarg i ustal własne zasady. Albo możemy zrzecz się kasy z c+ w zamian za luźniejsze trakowanie przez KL. Może by poszli na to? ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#294
|
|
Jakies badania robiles czy to twoje teorie z dupy?
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#295
|
|
C+ jest tak bardzo zachwycony racami i tak bardzo mu się podobają, że nigdy ich nie pokazuje. Wręcz przeciwnie, ja tylko zostają rozpalone to robią wszystko, żeby ich nie było widać w TV. Ale wmawiajcie sobie dalej że komisja ligi (czy żartobliwie komisja Legii hehe), robi to dla swojego widzimisię.
Tak już bardziej ogólnie to w siatkówce i tenisie federacje zastanawiają się nad gruntowną zmiana przepisow (np. W siatkówce do czterech wygranych krótszych setów, w tenisie podobna reforma), gdyż telewizję narzekają na problem z przewidzeniem długości meczów. Wy tu natomiast zdziwieni że dla telewizji najgorsze co może być to przerwany mecz. EDIT: Naiwność niektórych mnie czasami bawi. Pamiętam jak za Bednarzowego protestu pisano, że biedny Cupiał pewnie nawet nie wie co łysy Jacuś robi z jego klubem i jakby tylko się dowiedział to od razu stanąłby po stronie kibiców i pogonił go do Warszawy.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 04.04.2019 o godz. 22:01.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#296
|
|
|
Cytat:
A tu od razu wjebany do jakiegoś worka, że "chcecie odpalać", "odpalacie", "se róbcie tak". Ludzie, nie mam nic wspólnego z tymi racami, z odpalaniem tego, tylko po prostu powiedziałem swoje stanowisko. Cytat:
Czyli wypisz wymaluj komisja ligi. Kary z dupy, bóg wie za co a i tak to nic nie zmienia, tylko się ludzie mogą poirytować za takie coś. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
||
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#297
|
Ja tylko stwierdziłem, że Bednarz wszystko co robił, robił z namaszczeniem Cupiala. W to większość ludzi nie chciała uwierzyć. Tak samo jak w to, że race nie są mile widziane przez chociażby telewizję i wcale one nie uważają, że to uatrakcyjnia widowisko.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 04.04.2019 o godz. 22:23.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#298
|
|
To ma, że czy Cupiał wiedział czy nie wiedział co robi Bednarz to robił owy Jacek krzywą robotę. Dlatego naiwni to sa ludzie, którzy łykają kazdą papkę w stylu np. "walczymy z racami/chuliganami" ale ta walka to się kupy nie trzyma w ogóle.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#299
|
|
Cytat:
Nie słyszałem wtedy haseł "against modern football", gdy c+ wymuszał na lidze jak najwięcej spotkań przy sztucznym oświetleniu... To naprawdę śmieszne. Dalej też nie doczekaliśmy się odpowiedzi: dlaczego race nie mogą być odpalane w ostatniej minucie meczu/pierwszej połowy? Przecież widać ile sędzia dolliczy, ultrasi robią odliczanie - dym pojawił by się już po końcowym gwizdku... Wszyscy byliby szczęśliwi. Za mało lansu? Za mała kara, którą potem można by szantażować klub? Za mała kara jaką można by ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#300
|
My jesteśmy oświeceni i proponujemy rozwiązania + nie chcemy dobijać klubu, zwłaszcza teraz. Ty jesteś dumny i masz to w dupie, próbujesz zepchnąć na innych odpowiedzialność za zmiany (idźcie, zróbcie) i szydzisz. Hipokryzja i prostactwo. Nie dogadamy się. Bez odbioru. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|