The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 02.04.2019, 22:10
My dawno nie odpalalismy rac i zaczęły się podsmiechujki kiboli z całej Polski że Wisła wymieka. Także nie doszukiwać bym się tu drugiego dna że to uderzenie w zarząd. To powrót do normalności. Może trochę za szybko ale jednak. Wisła nigdy nie zginie piłkarsko jak i kibicowsko. Bądźmy razem


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 02.04.2019, 23:17
Oczywiście, że oprawa miała pewnym osobom pokazać że nasz stadion, to nie miejsce na angielski teatr. Nawet nie trzeba orientować się w tym, co dzieje się za kulisami, a wystarczy wiedzieć to co podawane jest oficjalnie w internetach plus hasło z"oprawy" i mamy rozwiązanie rebusu. Płaczkom radzę przestać płakać, ruch kibicowski na Wiśle, może być w fatalnej formie, ale nie upadnie.

PS: Flaga rekinów wisiała na trybunie. Część osób tutaj głośno rzucało hasłami, to jak, próbowaliście ją ściągać, czy wychodziliście ze stadionu na znak protestu?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 02.04.2019, 23:19
Mimo karnetu niestety na meczu nie byłem, moja wina... Przegrałem z kacem, jedynie żałuje 33k widzów bo max wczesniej to chyba 31k, ale z drugiej strony jeszcze nie raz bede na takim meczu...

Chciałem napisac, że przed meczem czułem jakiś dziwny spokój, byłem świadom, że legła gra padake... Przed pejsami miałem dreszczyk emocji, gdyż robili dobre wyniki, tutaj było odwrotnie.


Cała drużyna zagrała bardzo dobrze, wygraliśmy kolektywem plus super hero Kuba, który ciągnie ten wózek.

Niezmiernie cieszę się, że mamy kogoś takiego jak Savicevix, znów jakiegoś no name wyciągneliśmy i koleś wraz z Basha tworzą duper środek.

Za Carillo mieliśmy super mocniejszy skład, jedynie... no własnie jedynie !!! Mitrovic i Cywka w środku robili to czego nie robi Basha z Savicevicem, jakby wtedy był taki środek to puchary gwarantowane.

Do boju Wisełka, marsz, marsz, marsz do boju marsz !

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 02.04.2019, 23:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
"Żadne prawa i ustawy nie zabiorą nam zabawy". Nie dajcie nigdy się sprzedać za jakieś jebane szekle, nie bądźcie żydami, którzy za pieniadze oddadzą wszystko, miejcie swój honor i nie dajcie sobie wejsć na głowe żadnym tyranom, żadnej UE i innym pedałom.
Bądźcie mężczyznami a nie cipami, które sie słuchają albo boją innych i nie mają swojego zdania.
Ładnie wam komisja ligi i inne pedalstwa weszły na głowę, że się byście wyrzekli ruchu ultras bo jakiś smieć wymyślił kary za... NIC (odpalenie rac). Krok po kroku. Najpierw race, kolejne będą transparenty niezwiązane z meczem (już też za to było wiele kar), później bluzgi itd. A na koniec usiadziecie na tych trybunach jak te ....y i się obudzicie z ręką w nocniku, ze jednak fajnie by było na derbach powyzywać żyda, i sami sobie przypomnicie jak to co sezon WY SAMI, wyzywaliście cracovie i jej kibiców albo Legię i jej kibiców.

Także obudźcie się póki nie jest za późno bo widzę, że części nienawiść do WSH wyżarła mózgi i już wszystko co ma jakies powiązanie z WSH jest złe i w sumie nie zależy już wam na niczym - na racach, dopingu itd - ale niezalezy pozornie bo jesteście w amoku a tak serio to przecież każdy lubi rzucić ....ą na meczu itd co świetnie pokazują derby czy właśnie mecz z Legią gdzie dużo osób ma ....icę w oczach i gdzie mają te kluby jechane od najgorszych z całego stadionu, czy to C czy E.

Także bądźcie ludźmi a nie poprawnymi politycznie idiotami, którzy kiedyś nawet mówili "pedał ble" a dziś mówią "gej" bo pedał to nieładnie - to tak przykład jak krok po kroku ludziom wyprano mózgi.
Piękna wizytówka.
Ostatnio edytowane przez czaro : 02.04.2019 o godz. 23:47.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 03.04.2019, 01:31
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
"Żadne prawa i ustawy nie zabiorą nam zabawy". Nie dajcie nigdy się sprzedać za jakieś jebane szekle, nie bądźcie żydami, którzy za pieniadze oddadzą wszystko, miejcie swój honor i nie dajcie sobie wejsć na głowe żadnym tyranom, żadnej UE i innym pedałom.
Bądźcie mężczyznami a nie cipami, które sie słuchają albo boją innych i nie mają swojego zdania.
Ładnie wam komisja ligi i inne pedalstwa weszły na głowę, że się byście wyrzekli ruchu ultras bo jakiś smieć wymyślił kary za... NIC (odpalenie rac). Krok po kroku. Najpierw race, kolejne będą transparenty niezwiązane z meczem (już też za to było wiele kar), później bluzgi itd. A na koniec usiadziecie na tych trybunach jak te ....y i się obudzicie z ręką w nocniku, ze jednak fajnie by było na derbach powyzywać żyda, i sami sobie przypomnicie jak to co sezon WY SAMI, wyzywaliście cracovie i jej kibiców albo Legię i jej kibiców.

Także obudźcie się póki nie jest za późno bo widzę, że części nienawiść do WSH wyżarła mózgi i już wszystko co ma jakies powiązanie z WSH jest złe i w sumie nie zależy już wam na niczym - na racach, dopingu itd - ale niezalezy pozornie bo jesteście w amoku a tak serio to przecież każdy lubi rzucić ....ą na meczu itd co świetnie pokazują derby czy właśnie mecz z Legią gdzie dużo osób ma ....icę w oczach i gdzie mają te kluby jechane od najgorszych z całego stadionu, czy to C czy E.

Także bądźcie ludźmi a nie poprawnymi politycznie idiotami, którzy kiedyś nawet mówili "pedał ble" a dziś mówią "gej" bo pedał to nieładnie - to tak przykład jak krok po kroku ludziom wyprano mózgi.
Tu juz chyba lekarz nie pomoze.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 03.04.2019, 06:59
Wiedziałem, że to Was zaboli no ale czasami słowa prawdy są potrzebne w tym zakłamanym i omamionym pieniędzmi i poprawnością polityczną świecie.
Dla Was to co napisałem to jest szok a jeszcze 10-20 lat temu dla każdego z was pedał to był pedał, mecz to było wchodzenie z ćwiartką na trybuny, ostre zadymy, a jak np ktoś jechał bez pasów w aucie lub w przeładowanym aucie to po prostu jechał i nic nikomu się nie działo.
Wy daliście sobie zabrać prawie wszystko a chcecie dać zabrać jeszcze więcej. I to jest Wasz duży błąd i problem. No ale to jest rak, który toczy wszystkie państwa zachodnie i który do nas też doszedł.

PS Wiadomo, że okradanie własnego klubu to patola ale jak już KIBICA bolą race czy bluzgi na meczu (a też tu tacy są) to już znaczy, że źle się dzieje. Kiedyś za krzywe akcje się krzyczało "jebać PZPN", dzisiaj to wy razem z tym PZPNem prędzej byście krzyknęli "jebać ultrasów" i to jest żałosne.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 03.04.2019 o godz. 07:01.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
rdunia87
Banita
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 03.04.2019, 07:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że to Was zaboli no ale czasami słowa prawdy są potrzebne w tym zakłamanym i omamionym pieniędzmi i poprawnością polityczną świecie.
Dla Was to co napisałem to jest szok a jeszcze 10-20 lat temu dla każdego z was pedał to był pedał, mecz to było wchodzenie z ćwiartką na trybuny, ostre zadymy, a jak np ktoś jechał bez pasów w aucie lub w przeładowanym aucie to po prostu jechał i nic nikomu się nie działo.
Wy daliście sobie zabrać prawie wszystko a chcecie dać zabrać jeszcze więcej. I to jest Wasz duży błąd i problem. No ale to jest rak, który toczy wszystkie państwa zachodnie i który do nas też doszedł.

PS Wiadomo, że okradanie własnego klubu to patola ale jak już KIBICA bolą race czy bluzgi na meczu (a też tu tacy są) to już znaczy, że źle się dzieje. Kiedyś za krzywe akcje się krzyczało "jebać PZPN", dzisiaj to wy razem z tym PZPNem prędzej byście krzyknęli "jebać ultrasów" i to jest żałosne.
jeszcze 20 lat temu do dzwonienia używało się żetonów w budkach telefonicznych. Ja zdaje sobie sprawę ze cofanie się tez jest rozwojem ale nie tedy droga
Odpowiedz cytując
squax
Junior Member
 
Od: 10.2018
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 03.04.2019, 07:34
Dyskusja na miliard stron, a okaże się, że Komisja Ligi da 20 tysięcy złotych kary, które uzbiera się w 2-3 dni, a w dodatku nie zamknie sektora. Bo też powodu do zamknięcia nie ma. Wtedy będzie można powiedzieć, że było warto.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 03.04.2019, 07:52
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Kto niby obiecał Wisłockiemu ze nie będzie rac? Wisłocki dużo mówi w mediach, co nie znaczy ze zawsze prawdziwie. Przecież publicznie UW powiedziało przed meczem że żadnych rozmów z Wisłockim nie prowadziło, żadnych! Więc jak mogli mu coś obiecać? UW, Sharksi byli, są i będą. UW ma duże poparcie zwykłych kibiców i koniec kropka, nawet na januszowym twitterze czy facebooku mam wrażenie ze zdecydowanej większości oprawa się podobała, race się podobały, atmosfera się podobała, klimat meczu się podobał. Nawet sam Wisłocki w drugim twicie zaczął wycofywać się ze swoich negatywnych słów na temat UW jak zobaczył jak duże poparcie mają po widowisku jakie zaprezentowali na meczu z Legią.




ładne bzdury z twojej strony. Jak prześledzisz internet, wpisy kibiców Wisły po meczu z Legią to zobaczysz że UW ma ogromne poparcie, tak samo racowisko na tym meczu .
Wisłocki wypowiada się z imienia i nazwiska i nie widzę powodów żeby mu nie wierzyć. Dotychczas nas nie zawodzi.
Dwóch reprezentantów kibiców zaangażowanych w doping obiecywało że świeczek nie będzie.
Kropka. Tutaj nie ma z czym dyskutować. Prowadzący doping wiedzieli dobrze o racach i tym bardziej kończy to temat.
UW to nawet nie jest stowarzyszenie, kto tam za co odpowiada z imienia i nazwiska? Publicznie UW się wypowiedziało? Bo ktoś z ich profilu wrzucił posta?

Tak ciężko zrozumieć, że nie chodzi o to co się komu podoba, ale co jest legalne?

squax napisał(a):Wyświetl post
Dyskusja na miliard stron, a okaże się, że Komisja Ligi da 20 tysięcy złotych kary, które uzbiera się w 2-3 dni, a w dodatku nie zamknie sektora. Bo też powodu do zamknięcia nie ma. Wtedy będzie można powiedzieć, że było warto.
30 tys to najmniej, a lepiej się przygotować na najgorszą karę.
Powód się zawsze znajdzie. To komisja ligi.
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 03.04.2019, 08:17
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że to Was zaboli no ale czasami słowa prawdy są potrzebne w tym zakłamanym i omamionym pieniędzmi i poprawnością polityczną świecie.
Dla Was to co napisałem to jest szok a jeszcze 10-20 lat temu dla każdego z was pedał to był pedał, mecz to było wchodzenie z ćwiartką na trybuny, ostre zadymy, a jak np ktoś jechał bez pasów w aucie lub w przeładowanym aucie to po prostu jechał i nic nikomu się nie działo.
Wy daliście sobie zabrać prawie wszystko a chcecie dać zabrać jeszcze więcej. I to jest Wasz duży błąd i problem. No ale to jest rak, który toczy wszystkie państwa zachodnie i który do nas też doszedł.

PS Wiadomo, że okradanie własnego klubu to patola ale jak już KIBICA bolą race czy bluzgi na meczu (a też tu tacy są) to już znaczy, że źle się dzieje. Kiedyś za krzywe akcje się krzyczało "jebać PZPN", dzisiaj to wy razem z tym PZPNem prędzej byście krzyknęli "jebać ultrasów" i to jest żałosne.
Prezydent Putin byłby zachwycony Pana retoryką, Towarzyszu. Rozumiem, że w domu masz nadal telewizor z kineskopem, do rodziny dzwonisz tylko z budki a wyniki meczów sprawdzasz w telegazecie, tak?

Argument o "good old times" jest tak wyświechtany, że myślałem, że już mnie nie zaskoczy. Pierwszy raz widzę jednak kogoś, dla którego "stare dobre czasy", to zachowania, które można określić jako patologiczne.

Otóż uwierz mi prosze, że z walenia ćwiary w parku, bluzgania jak szewc czy obrażania kogoś dlatego, że ma inna orientację seksualną się wyrasta.
Niektórzy niestety nigdy nie przestają być Sebixami, co samo w sobie problemem może nie jest. Jest to co najwyżej zabawne, jeżeli uważają, że to jest norma.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 03.04.2019, 08:33
Tak jak napisałem, ulegliście poprawności politycznej i tej całej pedaliadzie. Bo niby co jest złego w wypiciu jak człowiek ćwiary czy piwa w parku? W pubie można, w domu można nad morzem można ale w parku to dziwne nie? Co jest złego w odpaleniu rac? Nic. Tylko was tak boli, że będzie za to kara. To patologia, że za takie coś są kary. Co jest dziwnego w nazwaniu obrzydliwym, gościa, który lubi wchodzić w dupę drugiemu gościowi? I tak samo złe jest bluzganie ale na derbach każdy wyzywa cracovię albo ulubione słowo w pakiecie z Legią to "Legia ....a".

Wam już tak mózgi wyprali, tak do góry nogami poprzewracali, że nie potraficie odróżnić co jest patologią a co jest normalne. Powprowadzali te zakazy alkoholu, zakazy wszystkiego, dewiację nazwali normą i sami nie wiecie co się dzieje.
Ja myslałem z kolei, że jak ktoś jest za wolnością słowa i jebie polityczną poprawność to nikt mu nie wyskoczy, ze trzeba mieć w domu telewizor kineskopowy i dzwonić z budki na telefon. Ale to tylko potwierdza wasze niezrozumienie tematu i otumanienie tą poprawnością polityczną.
Powodzenia w przyszłości i co tu się dziwić, ze na zachodzie pedały adoptują dzieci, nie ma nawet dożywocia za morderstwo, dzieci w przedszkolu się uczy masturbacji a po zamachach terrorystycznych jeszcze się broni imigrantów a jedyny akt wobec nich to rysowanie kredą po asfalcie skoro tu na forum kibicowskim, w tej niby konserwatywnej Polsce tacy ludzie są.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 03.04.2019, 08:49
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Tak jak napisałem, ulegliście poprawności politycznej i tej całej pedaliadzie. Bo niby co jest złego w wypiciu jak człowiek ćwiary czy piwa w parku? W pubie można, w domu można nad morzem można ale w parku to dziwne nie? Co jest złego w odpaleniu rac? Nic. Tylko was tak boli, że będzie za to kara. To patologia, że za takie coś są kary. Co jest dziwnego w nazwaniu obrzydliwym, gościa, który lubi wchodzić w dupę drugiemu gościowi? I tak samo złe jest bluzganie ale na derbach każdy wyzywa cracovię albo ulubione słowo w pakiecie z Legią to "Legia ....a".

Wam już tak mózgi wyprali, tak do góry nogami poprzewracali, że nie potraficie odróżnić co jest patologią a co jest normalne. Powprowadzali te zakazy alkoholu, zakazy wszystkiego, dewiację nazwali normą i sami nie wiecie co się dzieje.
Ja myslałem z kolei, że jak ktoś jest za wolnością słowa i jebie polityczną poprawność to nikt mu nie wyskoczy, ze trzeba mieć w domu telewizor kineskopowy i dzwonić z budki na telefon. Ale to tylko potwierdza wasze niezrozumienie tematu i otumanienie tą poprawnością polityczną.
Powodzenia w przyszłości i co tu się dziwić, ze na zachodzie pedały adoptują dzieci, nie ma nawet dożywocia za morderstwo, dzieci w przedszkolu się uczy masturbacji a po zamachach terrorystycznych jeszcze się broni imigrantów a jedyny akt wobec nich to rysowanie kredą po asfalcie skoro tu na forum kibicowskim, w tej niby konserwatywnej Polsce tacy ludzie są.

Tak jak napisałem powyżej- być może w twoim środowisku takie zachowania są uznawane za normalne. Pozostaje mi tylko zachęcić cię to rozejrzenia się wokół siebie trochę dokładniej, bo nawet w tej "konserwatywnej Polsce" są ludzie, którzy myślą zupełnie inaczej niż ty. Uwierz mi, jest ich naprawdę sporo.


Nie chcę ciągnąc tematu, bo to nie jest miejsce do prowadzenia takich rozmów.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 03.04.2019, 09:31
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Wisłocki dużo mówi w mediach, co nie znaczy ze zawsze prawdziwie. Przecież publicznie UW powiedziało przed meczem że żadnych rozmów z Wisłockim nie prowadziło, żadnych!
Prowadziło.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 03.04.2019, 09:57
jeszcze raz zapytam zwolenników rac - naprawdę ten mecz straciłby na wartości gdyby nie było pirotechniki? Ludzie wyszliby do do domu rozczarowani? Ja myślałem, że ludzie dobrze się bawili bo wynik był satysfakcjonujący, a nie dlatego, że ktoś coś odpalił
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 03.04.2019, 10:21
m_abg napisał(a):Wyświetl post
Ostatnią rzeczą, jaką chce C+ to konfilkty zarządów z kibicami i mecze w atmosferze sparingów, albo z racami na murawie, po złości. Tak to jest skonstruowane w tym kraju, że kluby nie moga wzorem tych zachodnich zapełnić trybun "zarobasami" bo poziomem równamy do 3 ligi europejskiej. Co za tym idzie muszą się dogadać z kibicami, wliczając to w koszty. Taka jest rzeczywistość, Ty piszesz co trzeba, ja pisze jak jest. Przekonał się o tym Cacek,Osuch,Walter,Miklas, Bednarz, Profesorek i inni którzy postanowili toczyć wojny. I tak koniec końców trzeba było się dogadać.

Policja wejdzie na C ? Popatrz jak policja w rynsztynku wchodzi na G i co się dzieje. Cięzko tam pod górkę
https://youtu.be/R1LwlyOo91M?t=26

nie sądzę, że obecni przebiją - to raczej niemożliwe, ale daleki jestem od hurraoptymizmu, bo nie jest tak różowo jak się wszystkim wydaje. Póki co, ważne, że są ludzie, piękne widowiska, dobra gra piłkarzy, kozacki doping, race i oprawy. Nic co by miało szokować, a jeśli już to mega pozytywnie. Próba będzie jak przyjdzie kilka porażek, ligowy marazm, frekwencja spadnie. Oby nie. Gra, atmosfera, team spirit, cała obecna otoczka wokół Wisły gwarantuje nam byt. Klub i kibice powinni usiąść w końcu jak ludzie do stołu i się dogadać, a nie drzeć koty,bo dla nikogo to się dobrze nie skończy, na pewno nie dla Wisły.
hej, hej , mamy 2019 , filmik ma 7 lat
Odpowiedz cytując
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 03.04.2019, 10:48
Tyle masz tylko do napisania na temat tego posta?
a co policja ma teraz inne wdzianka? nie będzie musiała pod górę w tłum 6 tys ludzi wchodzić? nie będą ich z góry atakować ?
Kto z klubu zaryzkuje mega zamieszki wpuszczając policji w tłum żeby wyciągnąć kilka osób. Jesteście wspaniałymi teoretykami, doradcami zarządu, szkoda że to wszystko ma się nijak do rzeczywistości.
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 03.04.2019, 10:48
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
hej, hej , mamy 2019 , filmik ma 7 lat
Niektórzy niestety zatrzymali się w rozwoju nawet wcześniej.
W sumie dyskusja nie ma sensu, po prostu ekipa może przeżyć szok że kiedy klub sięgnie wreszcie po argumenty prawne większość kibiców zleje ich "protest" gorącym moczem, niektórzy nawet będą kibicować.
Patole od rac pokazali że są głupi, mają złą wolę i są niereformowalni - zobaczymy jak klub zareaguje w najbliższym czasie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 03.04.2019, 10:56
no ekipa to by straszny szok przeżyła
odnieś się do tego co napisałem wcześniej, bo taka jest rzeczywistość w klubach w całej PL, a nie ....... tych samych ogólników, przypuszczeń nie mających poparcia w rzeczywistości.
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 03.04.2019, 11:19
Naprawdę ktoś uważa, że jakby policja chciała spacyfikować sektor C to by tego nie zrobiła? Gaz, armatki, pałki itd. Oczywiście, nie mówię, że powinni tego użyć itd, ale twierdzenie, że policja nie byłaby w stanie wyciągnąć paru szczypiorków od rac jest co najmniej niepoważne. Tak, byłby wielki płacz, że kilku niewinnych dostało gazem, ale jakby postanowiono raz na zawsze rozprawić się z tematem rac to nie byłoby to problemem. Innym sposobem jest paru tajniaków, ale to temat na inna rozmowę.

Oby do tego nigdy nie doszło, ale argument, że policja nie byłaby w stanie tego zrobić jest śmieszno-niepoważny.

PS. Odpowiedzi typu "ooo, widzę, że tutaj pojawiają się tacy co kibicują policji i państwu policyjnemu" przemilczę, bo szkoda czasu na osoby, które wyciągają tak bardzo błędne wnioski.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 03.04.2019 o godz. 11:21.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 03.04.2019, 11:58
Brawo Jaroo1!!! widać są jeszcze myślący ludzie na tym świecie.

A ludzie komentujący negatywnie? świadczy tylko o poziomie intelektualnym porównywanie utraty wolności obywatelskich do postępu w dziedzinie technologii....radzę się obudzić i zacząć myśleć. Tvn, onet itp. to kiepski pomysł na budowanie światopoglądu. No i warto przeżyć trochę więcej wiosen niż 15 do 20 zanim się zacznie wypowiadać na temat swobód itp.... Ciekaw jestem jakbyście śpiewali robaczki jakby taki pedał was w d....upe dojechał. ....o przepraszam gej ;-)
Powód: Poprawna Polszczyzna
Ostatnio edytowane przez iamironman : 03.04.2019 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 03.04.2019, 12:05
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Prowadziło.
a flinston pisze ze nie prowadzaiło.

WIĘC kto ma racje
innymi słowy, kto ma białko.

pominę ze Wisłocki pisał o tym na tt.wiec jestem zaskoczony bardzo ze bialko jeszcze nie wyszło skoro ze sobą nie rozmawiali.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 03.04.2019, 12:24
@Jaroo1: mam w dupie poprawność polityczną, w TV oglądam jedynie sporty ew jakiś dobry film, poglądy zdecydowanie narodowo-prawicowe, na pedała nadal mówię pedał i tak uczę też potomstwo.
Do tego PODOBAJĄ MI SIĘ RACE, ale rozumiem w jakiej sytuacji jest nasz klub i W OBECNEJ SYTUACJI ciułania każdego grosza mówię STANOWCZE NIE!
Też mnie wrzucisz do worka tych z "wypranymi przez media mózgami"?


Jeśli zbierze się grupa chętnych i pokryje WSZYSTKIE policzalne straty z tego tytułu (przepraszam, ale nie wierzę w to) to nie mam absolutnie nic przeciwko, pod warunkiem, że ktoś za to weźmie odpowiedzialność. Zagwarantujesz, że przy kolejnej okazji nie trafi się debil, który rzuci zapaloną racę na boisko albo w kierunku innych kibiców?


Oprawa meczu była imponująca (SZACUNEK dal tych co poświecili czas i pieniądze!), ale była by taka również bez tych cholernych rac. W swoim najbliższym otoczeniu (praca, miejsce zamieszkania) znam kilkudziesięciu wiernych kibiców Wisły w naprawdę różnym wieku i wszyscy uznali racę W NASZEJ SYTUACJI FINANSOWEJ za głupotę (komunikat o zbiórce na pokrycie strat pojawił się poźniej, chyba w Prima Aprillis) ...
Odpowiedz cytując
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 03.04.2019, 12:59
Żeby była jasność, również uważam odpalanie rac i flagę sharksów, w obecnej sytuacji za szczyt debilizmu
Odpowiedz cytując
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 03.04.2019, 13:01
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę ktoś uważa, że jakby policja chciała spacyfikować sektor C to by tego nie zrobiła? Gaz, armatki, pałki itd. Oczywiście, nie mówię, że powinni tego użyć itd, ale twierdzenie, że policja nie byłaby w stanie wyciągnąć paru szczypiorków od rac jest co najmniej niepoważne. Tak, byłby wielki płacz, że kilku niewinnych dostało gazem, ale jakby postanowiono raz na zawsze rozprawić się z tematem rac to nie byłoby to problemem. Innym sposobem jest paru tajniaków, ale to temat na inna rozmowę.

Oby do tego nigdy nie doszło, ale argument, że policja nie byłaby w stanie tego zrobić jest śmieszno-niepoważny.

PS. Odpowiedzi typu "ooo, widzę, że tutaj pojawiają się tacy co kibicują policji i państwu policyjnemu" przemilczę, bo szkoda czasu na osoby, które wyciągają tak bardzo błędne wnioski.
wiadomo, że by zrobiła jakby chciała, ale gwarantuje Ci nie wyłapałaby nikogo kto race odpala. A nawet jakby to co to nie zmienia? Chętnych do odpalania rac jest więcej niż rac i nie kilku szczypiorków, tylko ze stu.
syzyfowa praca, zamieszki, gaz na stadionie, kary od komisji ligi, zamknięty zdewastowany sektor, placenie do miasta - więcej szkody niż w przypadku odpalenia jak ostatnio. Policja może interweniować tylko na polecenie klubu. Klub by sobie strzelił samobója pięknego
Tylko debil będzie eskalował konflikt z kibicami - tej wojny w tym kraju jeszcze nikt nie wygrał ani nie wygra
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 03.04.2019, 13:11
squax napisał(a):Wyświetl post
Dyskusja na miliard stron, a okaże się, że Komisja Ligi da 20 tysięcy złotych kary, które uzbiera się w 2-3 dni, a w dodatku nie zamknie sektora. Bo też powodu do zamknięcia nie ma. Wtedy będzie można powiedzieć, że było warto.
Podejrzewam, że bezmózgi z racami nie uzbierają sami nawet 20 tys. Chyba, że znowu ukradną
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 03.04.2019, 13:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Tak jak napisałem, ulegliście poprawności politycznej i tej całej pedaliadzie. Bo niby co jest złego w wypiciu jak człowiek ćwiary czy piwa w parku? W pubie można, w domu można nad morzem można ale w parku to dziwne nie? Co jest złego w odpaleniu rac? Nic. Tylko was tak boli, że będzie za to kara. To patologia, że za takie coś są kary. Co jest dziwnego w nazwaniu obrzydliwym, gościa, który lubi wchodzić w dupę drugiemu gościowi? I tak samo złe jest bluzganie ale na derbach każdy wyzywa cracovię albo ulubione słowo w pakiecie z Legią to "Legia ....a".

Wam już tak mózgi wyprali, tak do góry nogami poprzewracali, że nie potraficie odróżnić co jest patologią a co jest normalne. Powprowadzali te zakazy alkoholu, zakazy wszystkiego, dewiację nazwali normą i sami nie wiecie co się dzieje.
Ja myslałem z kolei, że jak ktoś jest za wolnością słowa i jebie polityczną poprawność to nikt mu nie wyskoczy, ze trzeba mieć w domu telewizor kineskopowy i dzwonić z budki na telefon. Ale to tylko potwierdza wasze niezrozumienie tematu i otumanienie tą poprawnością polityczną.
Powodzenia w przyszłości i co tu się dziwić, ze na zachodzie pedały adoptują dzieci, nie ma nawet dożywocia za morderstwo, dzieci w przedszkolu się uczy masturbacji a po zamachach terrorystycznych jeszcze się broni imigrantów a jedyny akt wobec nich to rysowanie kredą po asfalcie skoro tu na forum kibicowskim, w tej niby konserwatywnej Polsce tacy ludzie są.
Mylisz gościu podstawowe sprawy:
- mogą mi się podobać race i bluzgi, ale jeśli wiem, że te race i bluzgi staną się powodem kolejnego kryzysu finansowego Wisły, to nie będę takim idiotą, żeby Wisłę narażać w takiej sytuacji, w jakiej jest, na straty.

A ty bawisz się w pseudoargumenty o cywilizacyjnej roli debili z racami, którzy łamiąc przepisy bronią Europę przed "nowoczesnością".
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 03.04.2019, 13:33
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, że bezmózgi z racami nie uzbierają sami nawet 20 tys. Chyba, że znowu ukradną

kto ukradł ? ile ? kiedy ?
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 03.04.2019, 13:44
m_abg napisał(a):Wyświetl post
kto ukradł ? ile ? kiedy ?
krasnoludki. No bo kto inny. Nikogo nie złapałem za rękę.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 03.04.2019, 14:19
Podobno siatki same wychodziły.
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 03.04.2019, 14:23
Jestescie poje.bani ludzie( nie wszyscy) 4 do zera deklasacja mistrza Polski wgniatajacy w murawe doping i atmosfera ktora bedzie pamietana na lata przywodztwo Kuby impreza po meczu i solo Peszki a wy tylko o fladze i racach przy ktorych niejeden z was wyciagnal telefon. Kurła jak mawial klasyk was nie mozna sadzic was trzeba leczyc.
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 03.04.2019 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:37.