
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa
Offline |
#1
|
|
Ostatni raz taką atmosferę czułem w 2011:
https://www.youtube.com/watch?v=AXW_UaN18r8 Niesamowity mecz! Gratulację należą się całej drużynie, a zwłaszcza TRENEROWI! Mądra, przemyślana gra. Taką Wisłę chce zawsze oglądać i czuć taką atmosferę na trybunach. To był dla mnie szok że przez prawie 90min, niemalże 3/4 górnego E stało i normalnie prowadziło doping razem z C i D. Co do rac: - Z jednej strony trochę głupio, ze względu na kary - Z drugiej strony ja osobiście je lubię ze względu na atmosferę i klimat. Dlatego zawsze w tych sytuacjach stoję między młotem, a kowadłem |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|