
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#91
|
Węgrzyn pewnie jest z Krakowa wiec nie musi dojeżdżać.![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#92
|
|
Wisla z najwieksza frekwencja w Ekstraklasie
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...zu-wisla-legia |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#93
|
|
tylko, że mecz wczoraj komentował Mielcarski
![]() |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#94
|
|
Brawo i jeszcze raz brawo !!!
EDIT. carlitos, cierzniak ![]()
Ostatnio edytowane przez Kocur : 01.04.2019 o godz. 09:16.
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#95
|
|
Jestem dumny z gry i wyniku. Dziękuję piłkarzom i trenerowi!
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#96
|
|
Czapki z głów
Zrobiliśmy im z dupy jesień średniowiecza ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#97
|
|
Zwracam uwagę na SFG. Chyba po każdym stwarzaliśmy zagrożenie. Z dwóch padły bramki. Każdy rzut rożny był rozegrany w inny sposób.
![]()
Kibic Białej Gwiazdy
|
|
|
|
Member
Od: 05.2011
Offline |
#98
|
|
jesień średniowiecza to zrobili złodzieje i handlarze narkotyków z WS "swojemu" klubowi... śmiem twierdzić że Wisła tak naprawdę przegrała ten mecz a być może i całe starcie z kibolami...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#99
|
|
Powtorze po raz ktorys: Dac panu trenerowi Maciejowi Stolarczykowi konrakt Stawowego
Druga sprawa kibice: na kilku meczach sie w zyciu bylo, ale wg mojego osobistego odczucia wczorajszy mecz byl absolutnie jesli nie najlepszym, to top 3 w zyciu. Takiego dopingu i np. buczenia i gwizdania przy wolnym Carlitosa TO W ZYCIU nie slyszalem/widzialem. Siedzialem na gornym H i przy podskakiwaniu i spiewie calej trybuny legła warszawa, to trybuna zaczela sie chwiac/trzasc (?) jak most gdy zolnierze ida przez niego rownym krokiem. Serio, wtedy sie az troche zestresowalem, ze to moze pier*olnac i zlecimy na tych VIPów xD jacys architekci, inzynierowie tutaj? Czy takie cos jest normalne i bezpieczne? Tak z ciekawosci pytam, bo pierwszy raz az tak to bylo czuc. Gdybym musial zaplacic za wstep na ten mecz 1000zl, jak Boga kocham, nie zalowalbym po czyms takim. MISTRZOSTWO SWIATA. Brawo panie trenerze, brawo druzyna, brawo kibice, Ultra Wisla i gniazdowy. PS. W calej beczce miodu jest lyzka dziegciu oczywiscie... race. Jesli zamkna nam za to trybune na Piasta, to inaczej niz slowem kretynizm sie tego nie bedzie dalo opisac. O karze finansowej dla klubu, dla ktorgo skladalo sie 30 innych malych klubow, i ktora pewnie zakreci sie w okolicy wysokosci tych skladek, to az rece opadaja podczas pisania.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 01.04.2019 o godz. 09:50.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline |
#100
|
|
Lepiej mieć zamknięta trybunę na meczu z Piastem niż Legia/Cracovia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#101
|
|
Lepiej NIE MIEĆ ZAMKNIĘTEJ ŻADNEJ TRYBUNY NA ZADNYM MECZU i używać mózgu
![]()
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#102
|
|
A nie lepiej nie miec jej zamknietej w ogole?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#103
|
|
1,2 mln ludzi w TVP2 widziało wczorajszy gwałt na warszawskiej prostytutce
Do tego pewnie ok 350 tys w C+ to w sumie jakieś 1,5 mln ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#104
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#105
|
![]() Swoją drogą dziś jest prima aprilis Kurski pisząc, że pierwszy hit od 24 lat w TVP się myli. Z tego co pamiętam, w 2013 co ostatni raz u nas Legia przegrała, też było w TVP ![]()
Ostatnio edytowane przez regan : 01.04.2019 o godz. 10:34.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#106
|
|
Nic nie znaczące i nic nie wnoszące ciekawostki:
Prawie 1/4 straconych goli przez lidera i wicelidera ligi to Nasze dzieło ![]() W tym sezonie dwa zespoły strzeliły warszawiakom po 4 gole: Wisła i Wisła. Pasiaste przegrały w tym roku dwa mecze: z Wisłą i z Wisłą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#107
|
|
Powinni postawić przy stadionie znak drogowy "ostrożnie, zły smok"
![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#108
|
|
Kresq gdzie jesteś ?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#109
|
|
Dokładnie. Krew mnie zalała o te race w takiej sytuacji finansowej...
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#110
|
|
A mnie nigdy nie przestanie zadziwiac nazywanie Petro-Orlenu-Petrochemii Plock “Wisla”. To, ze akurat teraz tak wiatr zawial i przypadkowo od tygodnia, przez nastepne 5 miesiecy wpisali sobie w nazwe “Wisla” nie znaczy, ze mamy i tak nazywac. Zwlaszcza my. W lidze jest tylko jedna Wisła i tylko jeden Płock.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#111
|
|
taka informacja na fb UW:
Ultra Wisła napisał(a):
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#112
|
|
Myślisz że uzbierają?
W sumie może lepiej żeby dalej strajkowali i nie generowali swoim wodogłowiem długów kiedy klub stoi nad przepaścią. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#113
|
|
Jeżeli UW szczerze sama od siebie wyszła inicjatywą uzbierania kasy to i tak szacunek dla nich, bo kiedyś to ani złotówki by nie dołożyli do tego, a na meczu z Piastem zamknięte C a na całym stadionie do puszki by zbierali na "oprawy". Natomiast jeśli to żart na prima aprilis... to mega słaby...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Offline |
#114
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice
Offline |
#115
|
![]() PS AVE WISŁA |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#116
|
To nie jest tak, że Wisła dostanie np. 50 tys. zł kary i UW przeleje kasę ze swojego konta na konto Wisły. Najpierw kasę trzeba w ogóle zebrać. A skoro pójdzie to z kieszeni kibiców to równie dobrze mogłoby pójść na coś innego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#117
|
|
Kary za race to sa pieniadze wyrzycone w bloto. Kiedy tym debilom dojdzie do glowy ze nas na takie luksusy nie stac?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#118
|
|
to będą zbierać i nawet jak trochę to potrwa hajs wyląduje w kasie klubowej po zakończeniu zbiórki a informację od klubu (potwierdzenie) trudno będzie.a ty to pierwszy pewnie do wpłaty, widać jak bardzo się martwisz hehe
za tydzień na meczu z Piastem pewnie będzie 2x mniej kibiców w większości pewnie tych teraz płaczących o race, to większe plecy finansowe niże odpalenie piro przy pełnym stadionie hehe
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 01.04.2019 o godz. 13:20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#119
|
Co do zbiórki to super inicjatywa. W końcu okaże się ilu osobom tak naprawdę zależy na racach. Liczę, że jak nie zbiorą wystarczająco na pokrycie kary to raz na zawsze z tym skończymy. Upadnie argument, że postronni kibice "tego chcą, bo poziom sportowy niski to trzeba nadrabiać na trybunach". ![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2014
Offline |
#120
|
|
Wiecie jaki dziś dzień, prawda?
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|