enzo napisał(a):

|
Powiem Wam, że aż żałuję przerwy na reprę, która nam wpadła teraz. Te dwa, a nawet trzy, ostatnie mecze to naprawdę było coś, na co człowiek chciałby patrzeć co tydzień.
|
Patrząc na urazy Buchalika i Drzazgi których zmieniono ze względu na urazy, leżącego Burligi trzymającego się za kolano? po wślizgu na piłkę, dwa razy narzekającego na skurcze Savićevicia to bardzo dobrze zawodnikom zrobi przerwa dwu tygodniowa. Niech odpoczną, bo ostatnie tygodnie grali na na prawdę wysokich obrotach! Dajmy im chwilę a wrócą jeszcze silniejsi!