The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 24.02.2019, 20:40
Lechia mi naprawdę imponowała w defensywie. Gdzie się nie przebijaliśmy to robili podwójne, potrójne zasieki, wszędzie było ich gęsto. Ciężko się było przebić.

Ocenię też na zimno indywidualnie.

Lis - ewidentny błąd przy bramce. Ten strzał to był farfocel w sam środek. Jakby stał na nogach to nie to, że miałby szanse to wybronić. Nie. On miałby to szansę nawet samą głową wybić jakby się uparł. 60% winy przy stracie bramki.

Pietrzak - najlepszy na boisku. Wreszcie grał to do czego przyzwyczaił w poprzedniej rundzie. Ciągle pod grą, strzały z dystansu, współpraca z pomocnikiem. Dobrze wspomagał Wojtkowskiego.

Stoperzy - niemal bezbłędnie. Przy golu nie zawinili. Dobry mecz.

Palcic - niepotrzebnie zbiegł przy golu i nie pokrył strzelca bramki - 10% jego winy przy stracie, bo sytuacja nie była oczywista. Poza tym grał równo.

Generalnie jeżeli prawdą jest, że zespół buduje się od tyłu - to budowa idzie pełną parą. Drugi mecz z rzędu bardzo dobrze gramy w tyłach i nie dopuszczamy przeciwnika do wielu szans.



Pomoc i atak :

Plewka - bardzo słaby mecz. W konstrukcji z przodu zupełnie nie widoczny. W grze defensywnej poprawny. Napisałbym, że występ nijaki - ale jeszcze stracił głupio piłkę przy bramce (oceniam winę pry golu na 30%). W tym meczu nie miał chyba jednego udanego dryblingu czym w poprzednich meczach imponował.

Basha - wrócił do swojego wysokiego C. Pan Profesor środka pola i jeden z najlepszych dyrygentów gry w E-klapie. Wreszcie!

Wojtkowski - co to był za występ! Aż się łapałem za głowę. Ten chłopak posiada szereg umiejętności uprawniających go do gry w czołowych klubach europejskich (przyjęcie, panowanie nad piłką, drybling, szybka noga). Niestety jego decyzje, brak pomysłu co zrobić z piłką, brak pewności siebie i zagubienie są niepojęte.
Chłopak mija jednym zwodem prawie całą linię obrony - prosi się o wrzutkę, a ten kółeczko i stop akcja. Trzeba pobiec z kontrą - a ten zwalnia. Trzeba zwolnić, a ten się na chama przebija. Trzeba strzelić, drybluje ..... Potrafi jednym drugim ruchem, zagraniem podnieść ciśnienie i w następnym wszystko koncertowo spierdzielić.

Kuba - kolejny słaby mecz. Bez błysku, bez przekonania. Mam nadzieję, że potrzebuje tylko czasu aby dojść do formy. Martwi mnie jego dyspozycja.

Drzazga - po dwóch bardzo dobrych występach ten był bardzo słaby. Nie zamierzam wieszać na nim psów, bo moim zdaniem jeden z najlepszych naszych graczy w dwóch poprzednich maczach.

Kolar - bezbarwny bardzo słaby występ.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07.