
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#10
|
|
Nie bronię. Po prostu uważam, że nikt nie jest "czarno-bały' i można Sarapacie przypisywać wiele, ale nie wszystko.
Wisła jest źle prowadzona i to jest fakt, który nie podlega dyskusji. Jednocześnie musi dokończyć najważniejsze zadanie czyli oddać Wisłę w dobre ręce i w całej tej nagonce na nią to gdyby się podała teraz do dymisji, to bylibyśmy w jeszcze większej dupie, niż z nią. Nikt nowy nie zdąży ogarnąc tego "burdelu" do stycznia. Poza tym, w jedno co wierzę, to w to że Sarapata nie chce być grabarzem Wisły. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|