
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Zbiórka pieniędzy Kibice Piłkarzom | |||
| Tak podoba mi się ta akcja deklaruję przekazać darowiznę |
|
80 | 72,73% |
| Nie, w inny sposób wesprę klub |
|
30 | 27,27% |
| Głosujących: 110. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2010
Offline |
#11
|
|
Wiadomo, jak ruszy zbiorka to na 100% dolacze.
Problem tkwi w tym, ze ile my damy tak naprawde damy rady uzbierac? 20 - 30 tys? 1,5 tys. na pilkarza. Wydaje mi sie ze kwota nie warta zamieszania, a niestety wielu moze troche odrzucic kolejna juz zbiorka... Zamiast rozdawac pieniadze moze to co mielibysmy juz uzbierac przeznaczyc na np. swiateczna kolacje dla calej druzyny od kibicow, niech ida razem nazra sie i napija, albo cus. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|