
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#11
|
|
Nie pracuje w prokuraturze
Nie pokażę papieru - można poczytać pod linkiem heoij ile tego było.
Pychowicka - piękny przykład jak puścić beton przez jeden z nielicznych ładnych zakątków Krakowa Łagniewnicka - koszty jak północnej obwodnicy Krakowa, która nota bene dopiero za zarządów znienawidzonego PiS ma szansę powstać Do tego wiele wspomnianych wcześniej przykładów braku dróg przy olbrzymich osiedlach mieszkaniowych Cudowna koordynacja remontów i inwestycji - w styczniu kładziemy asfalt, w lipcu zdzieramy wszystko bo robimy remont kanalizacji itp itd Do tego 4 etaty na uczelniach plus 5 na dokładkę jako Prezydent - z punktu widzenia osoby pracującej nie ma szans obskoczyć rzetelnie 5 etatów A na koniec - naprawdę nie przeszkadza Wam jako Wiślakom faworyzowanie garbatych i udupianie naszego klubu ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|