
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline |
#11
|
|
Kolejny po Koronie mecz z tych ciężkich. Cracovia raczej się nie otworzy, a będzie liczyć jak pół ligi na kontry. Jeżeli strzelimy pierwsi to mecz się ustawi pod nas bo po straconym golu będą musieli podjąć rękawice i zagrać bardziej otwartą piłkę. Liczę, że chłopaki będą się chcieli zrehabilitować za ostatnie wyniki i wyjdą pozytywnie naładowani.
Derby rządzą się swoimi prawami co już nie raz widzieliśmy i tutaj zajmowane miejsce w tabeli nie ma znaczenia. Po tym meczu pora wrócić na zwycięskie tory! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|