
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#9
|
|
Nagle wszystkie dziennikarzyny troszczą się o klub, tradycje, kibiców etc. To zapytam gdzie ....a byli jak trzeba było sprawdzić meresinskiego, gdzie byli jak trzeba było sprawdzić stecherta. Pierwsi do przepisywania to co kibice odkryli i napisali na forum, ale sami to chuja robili.
I jeszcze raz zapytam dlaczego żaden nie spróbuje pójść pod prąd i poszperać dlaczego to na Wiśle ktoś się uwziął,dlaczego ktoś wymyśla takiego głupoty jak o człowieku Ruchu itd. ? Mało się dzieje w innych klubach ? https://www.polityka.pl/tygodnikpoli...e-biznesy.read
Ostatnio edytowane przez South : 18.09.2018 o godz. 20:00.
![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|