
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#20
|
|
@krakus76_
A może to jest pokłosie działań,o których jakiś czas temu się mówiło/pisało - że klub współpracuje z jakąś agencją turystyczną ? Każda ze stron zainteresowanych dokłada coś od siebie: Klub - styl i wyniki Kibice - frekwencję i doping Więc agencja to wszystko opakowuje i potem przyjeżdżają tacy Japończycy, żeby zobaczyć prawdziwe show za śmieszne 10EUR. Moim zdaniem - za wcześnie mówić o atrakcji Krakowa, ale jeśli utrzymamy poziom gry, wyników i frekwencji, to wcale się nie zdziwię, że tak będziemy traktowani, a co bogatsi turyści nie będą chodzili na E, tylko na VIP, zasilając stosownie klubowy budżet. Wracając jeszcze na koniec do meczu - słyszy się, że Lis kiepsko wyprowadzał piłkę. Pomijając kluczowe podanie przy 4 bramce (Kamil, jak ty mnie zaimponowałeś tym golem w pierwszym kontakcie z piłką!!!), to sam pamiętam przynajmniej 2 podania do Pietrzaka "na punkt" przez pół boiska i kilka innych rozegrań, po których ręce składały się do oklasków. Nie wymagam od chłopaka lat 21, żeby został od razu graczem na poziomie rutyniarza z 10 letnim stażem - moim zdaniem i tak jest najlepiej posyłającym długie piłki bramkarzem Wisły od.... hmmm.. no właśnie - od niepamiętnych czasów. A z resztą się wyrobi - z każdym meczem będzie robił postęp a jak na bramkarza, to ma jeszcze dłuuugą drogę przed sobą. ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|