
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
|
5 bramek, nieuznany gol i niestrzelony karny. Coś niesamowitego.
Dopiero połowa września, nie ma co jeszcze opowiadać głupot. Jeśli będziemy punktować tak do grudnia to będzie można myśleć o przyszłości. Sporo do zrobienia w tym temacie ma Arek Głowacki - nie możemy sobie pozwolić na puszczenie za darmo żadnego zawodnika. Teraz najniebezpieczniejsze dla Wisły są sprawy pozasportowe i to na nich trzeba się skupić. Dziś dopisała frekwencja i myślę, że po taki meczu na następnym domowym spotkaniu również może się zakręcić około 20k ludzi. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|