
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#11
|
|
Tobie tez polecam wizyte u psychiatry.
Komu niby wyjdzie na dobre mowienie o bandytach miniacych sie kibicami? Bo zakladam ze nie im, tez nie powiazanemu klubowi, kibice tez odpadaja...wiec moze Tobie? Naprawde myslisz ze tam bedzie zrobione rzetelne sledztwo, wszystko wyjasnione i nie wylapie ktos rykoszetem? Wszystkich kibicow z C wsadza do jednego wora z Ultrasami i Sharksami. Zwyklych chlopakow co trenuja w TSW nazwa bandytami i chuliganami. Klub pokaza jako instytucje ktora zarzadza Misiek z reszta ferajny. Wszysatko bedzie sie rozmijac z prawda ale sie sprzeda. Czemu niby ten reportaz ma sluzyc? Policji? Policja doskonale wie kto, gdzie i jak tylko wiecznie nie ma na nic dowodow. Kibice Wisly tez sie doskonale orientuja w sytuacji na trybunach i w klubie. Czyli pewnie chodzi o ludzi ktorzy nie maja bladego pojecia o polskiej pilce, sytuacji na trybunach czy elementarnej wiedzy o kibicach w Polsce. ps: Ty wiesz wogole co to jest morderstwo i mordowanie ludzi? Noz ....a jak bym Jadczaka czytal albo ogladal TVN :t Pewnie nie wiesz ale jeszcze nikogo za to nie skazali.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.09.2018 o godz. 07:28.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|