The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.08.2018, 16:02
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Odniosę się do propozycji z pierwszego postu.


1. Reklamy meczów - dla mnie bomba, ale w jaki sposób ? Plakatowanie ? Płatna reklama na YT/FB ?

2. O usprawnieniu sprzedaży biletów mówi się od dawna, ale czy jest jakiś efekt ? Ja mam blisko z pracy na stadion, zawsze kupuję parę dni przed meczem dla wszystkich, którzy idą ze mną i nigdy nie miałem problemu z zakupem, jakbym nie miał blisko, to pewnie bym kupował w internecie.
3. Ceny biletów w tej chwili są bardzo przystępne, jeśli drużyna będzie tak dalej grała, to nie widzę powodów, dla których nie można by było przełknąć +5zł na bilecie, zwłaszcza, że można zostawić sektor dziecięcy za 1zł i bonusy z tytułu KKR3+. Ale to chyba temat na drugą rundę.
4. Nie wiem, jaki możemy mieć wpływ na terminarz, gdzieś mi się plącze tylko argument, że przy takim stylu grania C+ może chcieć umieścić nasze mecze w prime time (czyli sobota/niedziela) - chodzi o oglądalność.
5. Nie kupuję online, więc się nie wypowiem.
6.Atrakcje kibicowskie: Póki ciepło, fajnym pomysłem była możliwość spotkania piłkarzy na rynku i pokopania sobie z nimi, pomysłów na konkurs jest pewnie sporo, aczkolwiek zakładam, że na forum są ludzie bardziej kompetentni niż ja.
7.Na forum padały kwestie dogadania się z MPK w sprawie podstawienia dodatkowych autobusów/tramwajów - moim zdaniem dobry pomysł, aczkolwiek kwestia dojazdu samochodem to kwestia indywidualna, logistyka nie musi być uciążliwa jeśli podejdzie się do niej z głową.
8.Nie mam zdania ,bo się nie znam.
9. Moja propozycja - po wygranym meczu łatwiej jest zabrać kogoś nowego na mecz, więc trochę w tym jest naszej kibicowskiej pracy, żeby na fali pozytywnych informacji o Wiśle, ściągnąć 1 albo więcej osobę, która do tej pory nie chodziła, albo dawno nie była.

Sam pomysł z tematem na forum bardzo mi się podoba.
Bonusy na Rodzina 3+ już są na rodzinnym. Da(ło) się kupić w necie. Nie wiem jak w tym roku bo -chodzimy z młodym na A.
Ale jak już się ktoś wybiera na F to niech kibicuje jak na rodzinnym, a nie na C. Niektórych rzeczy na F nie powinno być, bo dzieci mają również matki. A to może powodować problemy z wyjściem na następny mecz.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:16.