
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#21
|
|
Pesymista powie: przyjda kontuzje i brak skuteczności
Optymista powie: przyjdzie zgranie, skuteczność i kontuzje będą nas omijać Na dwoje babka wrozyla. Wpadki nam się na pewno jakieś zdarza. Nie ma siły żeby było inaczej. Skoro pretendent do mistrzostwa dostaje u siebie 5 bramek to i my bedziemy mieć ciężki moment w rundzie. Najważniejsze ma ten moment aby wyniki napedzily atmosfere i odwrotnie. Jest skromniej, ale normalniej. Wszyscy uwierzyli w koncepcje trenera i nawet Basha z Imazem nie chca juz odchodzić. Najważniejsze by nie osiadac na laurach i Stolarczyk wydaje się to gwarantować. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|