
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2005
Offline |
#11
|
|
Punktem kulminacyjnym meczu było nie trafienie Imaza lobem/ Małecki na pustaka.
Co do Imaza, to jest to nasz najlepszy grajek w ofensywie jeżeli chodzi o dochodzenie do sytuacji bramkowych. Nikt inny nie umie się tak poruszać w ataku i wypracowywać / dochodzić do sytuacji bramkowych. Jak ktoś by wolał patrzeć na Boguski vol. 2, to szczerze gratuluje... Według mnie kryminałem było zachowanie Bartkowskiego przy dośrodkowaniu po którym padła bramka. W ogóle nie było doskoku do przeciwnika. Przeciwnik sobie spokojnie dobiegł do piłki udającej się w boczny sektor, ustawił ją do dośrodkowania, a Bartkowski dalej 4m od niego... Chciałbym zobaczyc Arsenica za niego na prawej obronie. Co do samego meczu, to bardzo dobrze weszliśmy w sezon, w II połowie wydawać by się mogło, że murawa naszym jednak zaczeła przeszkadzać przy rozgrywaniu, ale to raczej wynikało z presji drużyny przeciwnej. Jeżeli dalej tak będziemy grać za 5-6 kolejek można ze spokojem patrzeć w przyszłość i zacząć myśleć o górnej 8. Bo punkty jakieś powinny spokojnie wpadać ![]()
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|