
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#10
|
|
Generalnie to tak ten sezon będzie wyglądał - w kratkę. Ważne, że póki co gra jest ok i na spadek, przynajmniej sportowy się nie zapowiada.
Ale poczekajmy jeszcze, bo może się okazać, że za 2 czy 3 kolejki jednak sytuacja nie będzie taka kolorowa z punktami. Nie mamy jakości z przodu -to jest problem. Czasem coś strzeli Zdenek, Imaz, czy jakis zawijas Małego wpadnie. Ale z bardziej poukładanymi zespołami musimy cos strzelić, bo prędzej czy później samą obroną się nie utrzymamy. Cieszy gra dla oka, pressing i "ogień do przodu" - ale nie da się grać na pełnej piździe całego sezonu. Prędzej, czy później wyprujemy się w sezonie z sił i wtedy zacznie się problem. Wojtkowski weź się ....a gościu w garść. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|