
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#11
|
|
Jedno z najgłupszych twierdzeń, że tylko winny się tłumaczy. To jak staniesz przed sądem a będziesz niewinny, to nie będziesz się tłumaczył, wyjaśniał?
No i twój cały komentarz pokazuje właśnie te klapki na oczach i być może twoje kompleksy. Nieważne jak jest, ważne że dużo osób myśli, że jest inaczej. Widać wolisz iść się ślepo za innymi niż używać mózgu. To ja też pojadę powiedzonkiem: Jak większość ma rację, to jedzmy gówno - przecież miliardy much nie mogą się mylić. Sądziłem, że naprawdę rzucisz tu jakieś merytoryczne argumenty, a tu lipa. Skoro większość kibiców Cracovii myśli (o ile nie wszyscy), że Wisła to...., to znaczy że tak jest? Taki jest twój tok rozumowania. Bardzo logiczny ![]() Nie zdałbyś matury, oj nie zdałbyś. A potem się dziwisz, że dziennikarze wypisują głupoty bez sprawdzenia, a sam zrobiłeś dokładnie to samo. Nie oglądam, ale się wypowiem. ![]() ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|