
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#11
|
|
nie no myślałem że himalaje głupoty osiągneli forumowicze zwalniający Kiko , ale to co tu sie odwala , to jednak przy tym kosmos , tak zwolnijmy Carillo , bo przegrał z liderem na wyjeździe (i to po dobrym meczu)
jaja ! ten mecz pokazał , że Joan umie dobrze reagować na problemy kadrowe, zwróćmy uwagę że CAŁA linia obronna została wymieniona (ok, był Arsenić ale do tej pory grał na innej pozycji) poza tym mieliśmy sporo szans bramkowych Mitrović puszczał genialne prostopadłe piłki , tylko wczoraj mógł miec 4-5 asyst (a powinien conajmniej 2, nie jego wina że Carlitos zrównał sie skutecznością z Boguskim) doprawdy wyluzujcie (i pisałem to Ja - przeciwnik zwalniania Ramireza) ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|