|
Mecze bardzo trudne, nie ma się co oszukiwać. W starciach ze "stolycą" i kuchenkami remis może się okazać zbawienny a wręcz cudem. Zawodnicy muszą się skupić na 120% i dać z siebie ile się da.
Co do dzisiejszego meczu chciałbym zobaczyć takie zestawienie: Buchalik - Bartkowski, Arsenić, Wasilewski, Palcić - Llonch, Velez, Cywka - Imaz, Bałaniuk, Carlitos. Może i szalone 4-3-3, ale Mały obecnie bez formy, Boguski zagrał ostatnio dobry mecz (pierwszy od dłuższego czasu), ale Carlitos na szpicy obecnie wiele nie daje więc spróbowałbym go ustawić na skrzydle, bo ostatnio fajnie współpracował na prawej stronie z Palciciem.
Za środek pomocy większość forum by mnie zlinczowała, ale jest to najsensowniejsze ustawienie. Velez w 60' będzie już bez tlenu więc zaczynając na 2 bardziej defensywnych (Pol i Fran) pod koniec mogą wejść Brlek jako bardziej ofensywny za Veleza i Halilović lub Mitrović w miejsce Cywki, który lubi sobie czasem zepsuć podanie lub brakuje koncentracji. Przede wszystkim jeszcze trener MUSI ROBIĆ TE PIEPRZONE ZMIANY WCZEŚNIEJ!!! Bo mamy tu reinkarnację Francy S... Zmiana dwóch zawodników ofensywnych w 85 minucie to za późno o co najmniej 15 minut, bo gość nie zdąży ani piłki dotknąć ani cokolwiek zrobić...
I mam szczerą nadzieję, że w wypadku gry Carlitosem na szpicy od pierwszego gwizdka po 60 minucie na boisku ujrzymy Bałaniuka lub Kolara, a nie wiecznie młodego Brożka który powinien spojrzeć prawdzie w oczy i dać sobie spokój.
|