The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.12.2017, 11:47
Kilka luźnych myśli z perspektywy piknikowej trybuny:

- przegraliśmy ten mecz mentalnie. To wyglądało, jakby w momencie podyktowania karnego dla Górnika wszystkim odcięło prąd w głowie. Już w sytuacji, gdzie wybijaliśmy raz za razem piłkę na rzut rożny było czuć w powietrzu gola dla Górnika. W ostatnich 30 minutach brakowało na boisku dowódcy, kogoś kto uspokoiłby resztę drużyny i zachował zimną krew. Przykro było patrzeć na szaleńczy wślizg Pereza czy rozpaczliwy strzał Imaza na sektor G3 w doliczonym czasie.

- zmiany nie dały absolutnie nic, Brożek i Małecki nie wnieśli nic do ataku, a Wasilewski wyleciałby z boiska, gdyby Stefański nie podyktował wcześniej przywileju i tym samym nie zabrał sobie możliwości dania mu czerwonej kartki.

- sędzia zupełnie nie uniósł tego meczu. W przeciwieństwie do większości forum nie mam problemu z jego decyzjami, jedynie sposób ich podejmowania pozostawiał dużo do życzenia. Stefański był niekonsekwentny, jego mowa ciała była zbyt ekspresywna, w mocno emocjonującym meczu tylko dolewał oliwy do ognia. Nasi kibice też nie pomogli, jeśli Stefański przez kilkanaście minut słyszy bluzgi pod swoim adresem, to w stykowych sytuacjach choćby podświadomie będzie gwizdał na korzyść Górnika...

- słaby mecz Buchalika, niestety jest pewien poziom powyżej którego ten bramkarz nie przeskoczy, choć i tak dał nam sporo radości ostatnio. Szkoda, bo w meczu gdzie puszczają nerwy i brakuje precyzji i zimnej krwi, bramkarz mógłby dać stabilność w tyłach i uspokoić drużynę. Druga bramka nie jest do końca na jego konto (ktoś powinien był tę piłkę wcześniej wybić), ale takie strzały jak ten na 1:3 bramkarz na poziomie ekstraklasy powinien złapać.

- ogromny szacun dla Głowackiego za reakcję przy drugiej żółtej kartce. Nie gestykulował, nie dyskutował, zdjął opaskę kapitana i spokojnie zszedł z boiska.
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07.