The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 28.11.2017, 09:19
kilka obserwacji.
Po raz enty przyjmujemy postawę polskie boksera przed rozpoczęciem walki, tzn. wystaw twarz niech przeciwnik biję w nią tak długo aż się zmęczy...Tak gralo Atletiko Kiko yyy znaczy Simeone. Tyle ze oni w destrukcji byli kotami, my jestesmy myszami. Gleboko cofniety Perez i Basza, i brak truchtajacy przed nimi Wojtkowski to obraz dziury środka. Kamil mnie strasznie w....ia truchtaniem w stylu Iwanskiego. Akcja przechodzi obok a ten se truchta jakby mial wyjebane. Owszem, raz na ruski rok zrobi pressa ale to jest dla mnie za mao. Liczby o ofensywie jednak ma świetne, dla mnie, jedyne co go broni.
Pierwsza bramka Pereza, druga Arsenica (mniejszy typ wbiega przed niego, a ten go nie blokuje i zostawia mu za óduzo miejsca) trzecia chyba Bartosz sie tam spoznil.
Do Buchala nie mam pretensji, szkoda ze nie wyjął karnego. Dosc slaby mecz w defensywie Bartkowskiego imho.

Zaczęło sie fajnie, Nieciecza cos tam probowala, i Wisla daje gonga. Liczylem ze potem pojdzie drugi i trzeci i nara w Niecieczy, no ale jak widac, Bartoszek cos tam im wszczepił. Szkoda ze nasz włoski sprzedawca chrzanu (taki mial image wczoraj) nie zyje przy linii tylko lekko drzemie.
Pretensje mam o zbyt wczesne wpuszczenie Bartosza oraz o to że przy 1-2 i 2-3 praktycznie wiadome bylo ze nam w.......ą.

Pytanie : czy to my zagralismy slabo czy Nieciecza zagrala dobrze?

p.s. Najgorszy Carlitos Trzy zjebane setki, nonszalancja jakby gral z trzy-letnimi dziećmi...No ....a, ja nie wiem co mu naopowiadali w turbokurczaku, ale uwazam ze wczoraj powinien go sciagnac i wpuscic Banialuka.
Nie wiem czy to zauwazyliscie, ale rzut wolny z ktorego padl trzeci gol mial byc wykonywany przez Sadloka...Fart, ze padl gol, w innym wypadku zacząłby sie kwas przez gwiazdorzenie hiszpanskiego matadora.
Murawa tez nie sprzyjala "naszej" grze. Bylo zimno, korki rozbily twarda ziemie i zrobili sie grząsko przez co kilka razy nasi sie slizgali i tracili pilke. O dziwo, Ci z Niecieczy mieli chyba dluzsze wkrety.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:27.