
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#1
|
A czemu pominąłeś mecze z Arką czy Jagą na początku roku? Bo było Ci tak wygodnie? |
|
|
|
Banita
Od: 08.2008
Offline |
#2
|
|
Ta miazga pomidorowa... zwana ashketchupem...
ten gownojad przyznal, ze jest ekspertem "efemowym", ktory prawdziwy futbol oglada w tv, bo na nic wiecej go nie stac Jeszcze ma ten gownojad czelnosc nazywac Kiko debilem Dam wam dobra rade - nie czytajcie i nie dyskutujcie z gownojadem Bedziecie zdrowsi a gownojad, ktory bardziej pasuje na pejsa niz Wislaka, zniknie szybko ![]() Moim zdaniem, zaczynamy w koncu grac pilka. Dluga laga sie zdarza, ale sa tez akcje po ziemi i to calkiem fajnie wygladajace Dla wszystkich sceptykow lagi - druga bramka padla wlasnie po takiej pilce ![]() Kiko, slusznie uwaza, ze pilka jest szybsza od zawodnika. Zgadzam sie z ktoryms z forumowiczow ktory pisal, ze utrzymanie sie ze strata do 5 pkt do momentu, kiedy ilosc wyjazdow zrowna sie z iloscia meczow u siebie bedzie kluczowe. Wisla Kiko Ramireza bedzie dopiero w rundzie wiosennej ![]() Kilku "kiko out" w tym ten gownojad miazgowy bedzie musialo przepraszac, albo zniknac z forum ![]() PS. Ja musze ogladac kazdy mecz Wisly. Te ktorych nie widzialem w palnik. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#3
|
piotek Rzygam tymi oklepanymi gadkami typu 'nie ma juz slabych druzyn', 'przeciwnik tez chcial wygrac', 'gdybysmy ten mecz wygraly to nie byloby tego pytania'. Odbieram to jako obraze
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 16.09.2017 o godz. 22:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#4
|
|
Mi jest bliżej do stwierdzenia, że Kiko nie jest drugim Fergusonem, ale chyba na drugiego Fergusona nas aktualnie nie stać i nie takie mamy ambicje. Punkty zbiera, na buraczaną ligę wystarczy. Jak rozwiniemy się na kilku frontach, a Ramirez się nie rozwinie albo nie objawi swojego geniuszu, to się go za parę lat zmieni. Ot, cała historia.
A jeżeli chodzi o posty wyżej, to proponuję kolegom trzy razy pomyśleć, czy a) napisaliby to samo pod swoim imieniem i nazwiskiem i czy b) nie będą się tych słów wstydzić nawet pod nickiem za tydzień, miesiąc, rok. A jeżeli nie są pewni, to niech piszą komentarze pod newsami na wislakrakow.com, a tutaj wrzucają tylko przemyślane treści. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|