The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.09.2017, 13:33
Pero napisał(a):Wyświetl post
Cały czas zastanawiam się skąd bierzecie tyle optymizmu dla działań Kiko.
Po krótce przeanalizuje jego dokonania.
Najpierw 7 ostatnich kolejek poprzedniego sezonu (g.mistrzowska)



1 wygrana
1 remis
5 porażek
Cofnę się zatem jeszcze o 6 kolejek:



3 wygrane
1 remis
2 porażki

Nowy sezon:




4 wygrane
3 porażki
1 remis


Zatem bilans ostatnich 21 meczy:
8 wygranych
10 porażek
3 remisy

Co jest warte zauważenia spośród 8 wygranych aż 7 było różnicą tylko JEDNEJ bramki. A to oznacza że w żadnym z tych meczów nie dominowaliśmy. Wpadła by jedna bramka i tych wygranych by nie było. Dodatkowo jak pamiętam większość była dosyć fartownych wygranych.


Tylko raz w spotkaniu z Pogonią potrafiliśmy wygrać 4:0 i to wtedy kiedy Pogoń grała młodzieżą!!


Spośród przegranych meczów 5 zakończyło się porażką 1 bramką natomiast 5 więcej niż jednym golem.




Jak na wyniki naniosę sobie jeszcze styl gry drużyny, wszystkie jego opory co do jakichkolwiek uwag z zewnątrz to ciężko mi budować optymizm na tym trenerze. Obym znowu się mylił

A czemu pominąłeś mecze z Arką czy Jagą na początku roku? Bo było Ci tak wygodnie?
Odpowiedz cytując
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.09.2017, 22:32
Ta miazga pomidorowa... zwana ashketchupem...

ten gownojad przyznal, ze jest ekspertem "efemowym", ktory prawdziwy futbol oglada w tv, bo na nic wiecej go nie stac
Jeszcze ma ten gownojad czelnosc nazywac Kiko debilem

Dam wam dobra rade - nie czytajcie i nie dyskutujcie z gownojadem
Bedziecie zdrowsi a gownojad, ktory bardziej pasuje na pejsa niz Wislaka, zniknie szybko


Moim zdaniem, zaczynamy w koncu grac pilka. Dluga laga sie zdarza, ale sa tez akcje po ziemi i to calkiem fajnie wygladajace
Dla wszystkich sceptykow lagi - druga bramka padla wlasnie po takiej pilce

Kiko, slusznie uwaza, ze pilka jest szybsza od zawodnika. Zgadzam sie z ktoryms z forumowiczow ktory pisal, ze utrzymanie sie ze strata do 5 pkt do momentu, kiedy ilosc wyjazdow zrowna sie z iloscia meczow u siebie bedzie kluczowe.
Wisla Kiko Ramireza bedzie dopiero w rundzie wiosennej
Kilku "kiko out" w tym ten gownojad miazgowy bedzie musialo przepraszac, albo zniknac z forum

PS. Ja musze ogladac kazdy mecz Wisly. Te ktorych nie widzialem w palnik.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.09.2017, 22:34
teo napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem, zaczynamy w koncu grac pilka. Dluga laga sie zdarza, ale sa tez akcje po ziemi i to calkiem fajnie wygladajace
Dla wszystkich sceptykow lagi - druga bramka padla wlasnie po takiej pilce
dziesięć znaków


piotek
Rzygam tymi oklepanymi gadkami typu 'nie ma juz slabych druzyn', 'przeciwnik tez chcial wygrac', 'gdybysmy ten mecz wygraly to nie byloby tego pytania'. Odbieram to jako obraze
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 16.09.2017 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.09.2017, 22:57
Mi jest bliżej do stwierdzenia, że Kiko nie jest drugim Fergusonem, ale chyba na drugiego Fergusona nas aktualnie nie stać i nie takie mamy ambicje. Punkty zbiera, na buraczaną ligę wystarczy. Jak rozwiniemy się na kilku frontach, a Ramirez się nie rozwinie albo nie objawi swojego geniuszu, to się go za parę lat zmieni. Ot, cała historia.

A jeżeli chodzi o posty wyżej, to proponuję kolegom trzy razy pomyśleć, czy a) napisaliby to samo pod swoim imieniem i nazwiskiem i czy b) nie będą się tych słów wstydzić nawet pod nickiem za tydzień, miesiąc, rok. A jeżeli nie są pewni, to niech piszą komentarze pod newsami na wislakrakow.com, a tutaj wrzucają tylko przemyślane treści.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:22.