The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2017, 19:17
Niestety, ale dziś wyszła cała słabość Wisły. Zagrali w końcu z drużyną mądrze poukładaną, z pomysłem i zaangażowaną w grę. Zabili nas naszą bronią, bo ustawili się na własnej połowie i czekali na swoje szanse. Wisła w ataku pozycyjnym nie istniała i o ile, jeszcze Ze Manuel, Carlitos czy Basha odnajdują się w takim graniu, to Małecki czy Boguski za cholerę. Nie mamy schematów gry, nikt nie wiedział jak się poruszać przy tej grze i mało było ruchu z przodu. Wcześniej mieliśmy sporo szczęścia, bramki w końcówkach dawały nam oddech. Dziś, Zagłębie pozwoliło choćby na drobny przebłysk i nadzieję na inny wynik. Szacunek dla Stokowca.

Wisła musi grać młodszymi zawodnikami, rozwijać Tibora i Wojtkowskiego, bo Boguski to nawet już piłki dobrze nie umie ani podać ani przyjąć. Kontynuowanie przez niego kariery jest jak reanimacja trupa. Brożek w sumie to samo, gość miał taką setkę, a ruszał się jak wóz z węzglem. Młodzi zawodnicy z ESy wyprzedzają go i przerastają siłowo.

Czas zagrać w końcu dobry mecz i zapunktować z Lechią. Wiadomo było, ze to nie będzie przełomowy sezon i znowu będziemy w środku stawki, ale gra wymaga znacznej poprawy. Kiko budzi się obudzić, bo póki były punkty styl miał wybaczany. Teraz zaczną się schody.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:19.