
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 09.2016
Offline |
#11
|
|
Boguski jednak wykonuję masę roboty w defensywie, i myślę że w tym meczu jest potrzebny od początku. Pytanie czy zostawić go na skrzydle i w ataku Brożek czy przesunąć go za plecy Carlitosa i Wojtkowski na skrzydle.
Górnik gra naprawdę dobrze, są na fali, świetnie grają z kontry, tak samo jak my. Dlatego atak pozycyjny i wygranie środka pola powinno być w tym spotkaniu kluczowe. Zagrajmy mądrze, nie na hura bura i tego meczu nie przegramy. Jeśli sie nie uda wygrać to zremisujemy, a Zabrze w tym sezonie będzie cholernie trudnym terenem. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|