The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Wyświetl wyniki ankiety: Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz?
Cracovia Kraków 39 6,88%
Hutnik Kraków 106 18,69%
Garbarnia Kraków 175 30,86%
Borek Kraków 46 8,11%
Tramwaj Kraków 30 5,29%
Clepardia Kraków 30 5,29%
Bronowianka Kraków 53 9,35%
Wieczysta Kraków 36 6,35%
Wawel Kraków 149 26,28%
Prądniczanka Kraków 67 11,82%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 567. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 17.07.2017, 10:19
Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie wybrał w końcu firmę, która rozbuduje stadion miejski im. Władysława Kawuli przy ulicy św. Andrzeja Boboli. Na co dzień swoje mecze rozgrywa tutaj klub KS Prądniczanka. Koszt robót to 9,3 miliony złotych.


Przebudowany ma zostać klubowa szatnia. Swoje oblicze zmieni także budynek klubowy, powstanie również zbiornik retencyjny. Najwięcej pochłonie jednak budowa trybuny wolnostojącej wraz z zadaszeniem. Powstać ma pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. Zamontowane zostanie także oświetlenie.


Prace związane z przebudową mają się rozpocząć jeszcze w te wakacje. Odpowiedzialna będzie za nie firma InterHall z Katowic. Całość inwestycji pochłonie 9,3 miliony złotych. Zgodnie z umową wszystkie prace mają zostać zakończone do 11 stycznia 2019 roku. Jednak jak prognozują miejscy urzędnicy, obiekt w pełni powinien być już gotowy pod koniec 2018 roku.

Tymczasem w KS Prądniczance, która na co dzień korzysta z obiektu, trenuje ponad 500 piłkarek i piłkarzy, ale prężnie rozwija się również siatkówka. Klubowi udało się też ostatnio pozyskać w ramach wojewódzkiego budżetu obywatelskiego 80 tysięcy złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na organizację "Akademii Kobiecego Futbolu".
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46.