
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#11
|
|
Mecz wyglądał jak wyglądał, bo nie było Stilicia, Mąki i Gonzaleza. Mąka i Gonzalez wrócą na pewno na stolycę, natomiast Bośniaka tak naprawdę nie było jeszcze w żadnym meczu, no ale w końcu musi zatrybić, więc może akurat w następnej kolejce.
Zwróćcie uwagę, jak niewiele brakło do remisu. Jedna prawidłowa decyzja sędziego (Cywka był faulowany) i z 1-3 robi się prawdopodobnie 2-2. Ramirez już wie, że Uryga i Spicić to miłe chłopaki i warto dać im szansę na rozwój u nowego pracodawcy. O następny mecz jestem spokojny - wyjdą na pełnym zaangażowaniu, będą jeździć na dupach i wcale nie wykluczam niespodzianki. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|