
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W jakiej formie chcesz temat meczowy? | |||
| Tekst, grafiki i statystyki |
|
128 | 92,75% |
| Sam temat bez niczego |
|
10 | 7,25% |
| Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2014
Offline |
#11
|
![]() Olaboga. Czyli filozofowanie chłopka roztropka. "No akcje były jednak te same, ale gorsze". Może tak się jakoś uda wykręcić. ![]() Wcześniej za Jovica i Burligi akcje te były znacznei lepiej rozgrywane. Lepiej, nie gorzej. I to pomimo tego, że Burliga nie był technikiem. Tak więec drugi raz odwracasz kota ogonem z racji swojej totalnej ignorancji i prób wyjścia z kompromitującej sytuacji. Gościu. Znowu wpadłeś jak śliwka w kompot i próbujesz wierzgać. Już druga totalna kompromitacja (wsześniej nie wiedziałeś, co to jest krakowska pilka - niby za Maaskanta była ).Kończ waść, i wstydu sobie oszczędź. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|