
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W jakiej formie chcesz temat meczowy? | |||
| Tekst, grafiki i statystyki |
|
128 | 92,75% |
| Sam temat bez niczego |
|
10 | 7,25% |
| Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#31
|
|
@Jay jay
Jeśli będzie 18 zespołów w lidze to automatycznie kasa z NC+ dzieli się na 18, a nie na 16 klubów. Najlepsze kluby w tej lidze są zbyt niestabilne finansowo i sportowo by równać do słabszych. Dopiero teraz mogłem obejrzeć wczorajszy mecz i muszę przyznać: drużyna zagrała świetne zawody. Perfekcyjnie w obronie. W ataku zabrakło jedynie wykończenia, bo powinno być 2,3 lub nawet 4 do 0. Llonch zagrał swój najlepszy mecz w Wiśle. Rodzi nam się kawał piłkarza, o charakterystyce jakiej sobie w Wiśle nie przypominam. Świetnie zagrał też oczywiście Małecki i Cywka. Skąd oni biorą tyle siły by biegać od pola do pola karnego cały mecz? Gonzales w końcu bardzo solidny mecz, a o Arku Głowackim nie wspominając. Może i Zagłębie było wyjątkowo słabe, ale nie zmienia to faktu. Na boisku była wczoraj jedna drużyna. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|