
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#11
|
|
Brawo za walkę do samego końca, takimi meczami buduje się morale drużyny i nabiera pewności siebie. W głowach zostaje świadomość, że można odwracać losy spotkania. O tym jak to były ważne 3 punkty wszyscy wiemy. Brlek super zawody, warto zauważyć, że po wejściu Stilica, Petar świetnie sobie radził jako ten trochę cofnięty. Jak najbardziej powinni grać razem, jest to super alternatywa w środku. Pozytywny ból głowy Kiko jak obsadzić środek pola, a cieszy bramka Semira, który wraca do formy
. A kto wie w jakiej będzie za dwa tygodnie? Oby w takiej żeby Kiko musiał wybierać między Lionchem, a Mąką . |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|