The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.02.2017, 00:27
raindog napisał(a):Wyświetl post

Videmont przyzwoicie. Niezły technicznie, tylko brakuje mu wykończenia. ...zresztą gdyby je miał, to zapewne nie przyszedłby na zasadzie wolnego transferu do Wisły.
otoz to.Czasem mysle ze my (niestety)mamy za wysokie mniemanie o zawodnikach ktorzy do nas przychodzą.A jak ktos juz za darmo przychodzi to ...sory ale "cudów" nie bedzie.Ci pilkarze mają jakis ukryty "defekt" który uniemozlwiia im gre na wyzszym poziomie,w wyzszej lidze.No chyba ze Ekstaklasa to byla ta liga o ktorej snili docelowo jak mieli po 8 lat,ale lekko w to watpie.


Co do meczu to jeszcze ..Nie ma co panikowac ,tylko czekać .Na trenera tez na razie nie ma co psioczyc,on musi to wszytsko dopiero poznać.Chyba w klubie sie z tym liczono,ze nie od razu bedzie styl Barcelony jak przyjdzie...mam nadzieje.

Ja tam widzialem druga polowe z naszą duza przewaga.+ to ze w koncu wchodzi nasza ławka i ci zawodnicy widać ze cos wnoszą do gry.Kiko ma w kim wybierać.Do momentu jak Slask strzelil gola to myslallem ze to My im zaraz strzelimy.
W koncu daaawno nie zdominaowlaismy przeciwnika grajac na wyjezdzie .bylo dobrze,ale nieiwem czemu ten gol im podcial skrzydła,tu trzeba bylo dalej cisnać,za dlugo ogladam piłkę zeby nie wierzyc ze w pilce mozna odrobic nawet z 0;3 i wygrać mecz.Tu musza popracowac chyba napd psychiką bo to sa dobrzy pilkarze i gol nie moze ich tak dolować,a to czesty byl widok chocby w zeszlej rundzie,czy sezonie.
Ale pilkarsko na razie jest na plus,tylko trzeba dać im czas.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.02.2017 o godz. 00:35.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:07.