
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#11
|
|
Tak zachowując proporcje(bo my mamy trenera którego trza by nazwać John Doe, ten drugi miał w miarę konkretne osiągnięcia).Legia przez znajomego(Żewłakowa) zatrudniła jego znajomego.U nas to samo.Faktycznie 'TS' to kibice?, bo ja sobie nie wyobrażam żeby kibice wyjebali tak charyzmatycznego człowieka jak Sobol(ok będzie w sztabie), w zamian zatrudniając mr. nobody który do tego jest światową niemową.A drużyna pod wodzą Sobola tak na prawdę zajebała tylko ostatni mecz, bo ten grany rezerwą w Szczecinie nie powinien się liczyć.
Pominę że kibicowsko stoczyliśmy się o 2 klasy w dół(i to nie jest pokłosie kiepskich wyników w latach ostatnich). ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|