
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#11
|
|
Jak my ku..wa pokazujemy sygnał dla kibiców, sponsorów i ogólnie w piłkarski świat sprowadzając do jednego z najbardziej utytuowanych klubów w tym kraju takiego trenera? Chyba tylko uśmiech politowania.
Ja absolutnie go nie chce krytykować bo gościa nie znam, ale coś tu jest nie tak. Nie wiem skąd Junco go wynalazł ale to chyba łatwe nie było, jeżeli szukał w czwartej lidze hiszpańskiej. Gość z konferecji udzielanych na ulicy trafia do nas, niektórzy to naprawdę mają szczęście. Żeby nie było tak pesymistycznie to napiszę, że chyba nie wyskoczyliśmy z całej kasy na niego więc może coś na transfery zosatało, chociaż słyszałem, że trzeba mu tłumacza załatwić. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|