
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#91
|
|
ten mecz był tak słaby, że lepiej o nim szybko zapomnieć. Chłopaki wyglądały tak jakby dostali sygnał "góry" że tego meczu mają nie wygrać...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#92
|
|
Przede wszystkim to ustawienie środka pomocy gdzie Brlek i Maka zazwyczaj grają zdecydowanie wyżej - z tyłu jest Popović, spowodował rozstrzelenie pomiędzy atakiem a pomocą na jakieś 40 metrów. jeżeli dodamy słabszą grę Małego (słabiej jest od odejścia Wdowczyka) i dojście z formą Boguskiego do poziomu normalnego (czyt. słabego) to mamy efekty ewentualnej gry w ofensywie - Dzida na Ondraszka, który zbierał wszystkie piłki, ale Brlek i Mąka są za daleko do rozegrania piłki i od razu strata. W obronie zgubiony Bartosz, Guzmics będący myślami w Chinach czy innej Pescarze, Alan który przy Głowie wie co ma robić a przy Ryśku przerażenie w oczach....
Gdyby nie Załuska dostalibyśmy od ostatniej drużyny w tabeli jakieś 4-5 w plecy.... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#93
|
|
Trzeba trzymac teraz kciuki zeby Oberschlesien spod zakladow azotowych wypierdzielili do 2 ligi w polowie sezonu, wtedy obydwie zenujace porazki z nimi nam zamienia na walkowery.
Z Ruchem. Dwa razy w pysk. To jest nieprawdopodobne. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#94
|
|
Jeśli się nie mylę, to w regulaminie jest, że jeśli jakiś klub dograł do połowy sezonu i potem poleciał, to wyniki zostają utrzymane. A przynajmniej tak kiedyś było z Arką, kiedy na chwilę zostali zawieszeni (zdegradowani), a potem wrócili.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#95
|
|
A przypadkiem nie jest tak,że jest walkower 3-0 ? Jeżeli drużyna zostanie zdegradowana/wycofana z rozgrywek ? czy się mylę
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2012
Offline |
#96
|
|
brlylant17 nie. Jeżeli drużyna wycofała sie po rozegranie wiecej niz połowy meczów to wyniki sie liczą
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#97
|
|
^^^ a mecze, których nie zdążyli rozegrać to walkowery.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#98
|
|
Tak było w sezonie 1996/97, wtedy w trakcie sezonu z rozgrywek wycofał się Sokół Tychy, a później Śląsk Wrocław. Utrzymano wszystkie wyniki z boiska, dopiero od momentu wycofania się tych drużyn przyznawano walkowery. Kluby, które potraciły z nimi punkty mocno protestowały przeciwko takiemu rozwiązaniu. Min. Hutnik, który na wiosnę zremisował z Sokołem 0-0. My na szczęście wygraliśmy obydwa mecze z jednymi i drugimi.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|