The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
morganfield
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 11.12.2016, 14:40
Uchwała nr III/59 z dnia 30 marca 2016 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej
w sprawie przyjęcia Regulaminu pracy Spikera zawodów piłki nożnej szczebla centralnego
link>>>

§ 2 [zasady ogólne]
1. Spiker musi posiadać uprawnienia potwierdzone właściwym dokumentem oraz wykonywać
swoje obowiązki z należytą starannością (zasada profesjonalizmu).

§ 5 [obowiązki Spikera w związku z imprezą]
1. Przed rozpoczęciem imprezy Spiker jest obowiązany:
2) wyposażyć się w komunikaty bezpieczeństwa, przygotowane zgodnie zasadami
określonymi w § 6;

§ 6 [komunikaty bezpieczeństwa]
1. Spiker jest wyposażony w komunikaty bezpieczeństwa w formie pisemnej, przygotowane
przez Kierownika ds. bezpieczeństwa w porozumieniu z Policją i Spikerem.


3. Komunikaty bezpieczeństwa obejmują wszelkie dające się przewidzieć zdarzenia
niepożądane, w szczególności:
1) zbiorowe naruszenie porządku publicznego;
2) wznoszenie obraźliwych okrzyków, zachowania rasistowskie;
3) użycie środków pirotechnicznych, rzucanie przedmiotami;
4) wtargnięcie kibiców na boisko;
5) przerwanie lub zakończenie imprezy przed upływem regulaminowego czasu gry;
6) rozproszenie tłumu, panika;
7) konieczność ewakuacji.

§ 7 [interwencja Spikera]
1. Spiker jest obowiązany do podjęcia niezwłocznej interwencji w przypadku wystąpienia
następujących zdarzeń niepożądanych:
1) rzucanie przedmiotami;
2) wtargnięcie kibiców na boisko;
3) użycie środków pirotechnicznych;
4) wznoszenie obraźliwych okrzyków;
5) zachowania rasistowskie,

§ 11 [kary]
Nieprzestrzeganie postanowień niniejszego Regulaminu stanowi naruszenie dyscypliny
związkowej.


Tak więc to kibice mogą "zamknąć mordę"€ spikerowi.
Dobrze,że PZPN się za to wziął bo wszyscy chyba pamiętają co odwalał spiker na dełu stedium w meczu z Jagiellonią.
Myślę, że nasz jest jednym z lepszych, inteligentniejszych spikerów w e-klapie.
Ostatnio edytowane przez morganfield : 11.12.2016 o godz. 15:01.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:11.