
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#14
|
|
Uchwała nr III/59 z dnia 30 marca 2016 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej
w sprawie przyjęcia Regulaminu pracy Spikera zawodów piłki nożnej szczebla centralnego link>>> § 2 [zasady ogólne] 1. Spiker musi posiadać uprawnienia potwierdzone właściwym dokumentem oraz wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością (zasada profesjonalizmu). § 5 [obowiązki Spikera w związku z imprezą] 1. Przed rozpoczęciem imprezy Spiker jest obowiązany: 2) wyposażyć się w komunikaty bezpieczeństwa, przygotowane zgodnie zasadami określonymi w § 6; § 6 [komunikaty bezpieczeństwa] 1. Spiker jest wyposażony w komunikaty bezpieczeństwa w formie pisemnej, przygotowane przez Kierownika ds. bezpieczeństwa w porozumieniu z Policją i Spikerem. 3. Komunikaty bezpieczeństwa obejmują wszelkie dające się przewidzieć zdarzenia niepożądane, w szczególności: 1) zbiorowe naruszenie porządku publicznego; 2) wznoszenie obraźliwych okrzyków, zachowania rasistowskie; 3) użycie środków pirotechnicznych, rzucanie przedmiotami; 4) wtargnięcie kibiców na boisko; 5) przerwanie lub zakończenie imprezy przed upływem regulaminowego czasu gry; 6) rozproszenie tłumu, panika; 7) konieczność ewakuacji. § 7 [interwencja Spikera] 1. Spiker jest obowiązany do podjęcia niezwłocznej interwencji w przypadku wystąpienia następujących zdarzeń niepożądanych: 1) rzucanie przedmiotami; 2) wtargnięcie kibiców na boisko; 3) użycie środków pirotechnicznych; 4) wznoszenie obraźliwych okrzyków; 5) zachowania rasistowskie, § 11 [kary] Nieprzestrzeganie postanowień niniejszego Regulaminu stanowi naruszenie dyscypliny związkowej. Tak więc to kibice mogą "zamknąć mordę" spikerowi. Dobrze,że PZPN się za to wziął bo wszyscy chyba pamiętają co odwalał spiker na dełu stedium w meczu z Jagiellonią. Myślę, że nasz jest jednym z lepszych, inteligentniejszych spikerów w e-klapie.
Ostatnio edytowane przez morganfield : 11.12.2016 o godz. 15:01.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|