szprotson napisał(a):

no ale czy to cos da?
wystarczy taki sędzie jak pan Sławomir z C+ który rozstrzyga w zależności od sytuacji. Raz takie samo dotkniecie ręka daje karnego innym razem nie daje
Piłka to gra błędów, tak bylo jest i będzie
|
Patrz co znalazłem:
Cytat:
Międzynarodowa Rada Piłkarska (IFAB) pozwoliła ligom na całym świecie na testowanie systemów, które udostępnią sędziom powtórki podczas meczów. W oficjalnych spotkaniach nowe rozwiązanie miałoby zostać wprowadzone najpóźniej w sezonie 2017/18.
Faza testowa potrwa więc niecałe dwa lata. Z powtórek będzie można skorzystać tylko w określonych przypadkach: aby rozwiać wątpliwości przy strzelonej bramce, czerwonej kartce, rzucie karnym lub gdy sędzia pokaże żółtą lub czerwoną kartkę niewłaściwemu zawodnikowi.
|
Ja jestem za, do tego bym dorzucił goal line trzeba coś robić bo jak nic nie będą robić to dalej będzie kicha....