The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy chcesz aby sędziowie mogli oglądać powtórki wideo, gdy nie są pewni decyzji?
TAK 77 92,77%
NIE 6 7,23%
Głosujących: 83. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.12.2016, 16:02
no ale czy to cos da?
wystarczy taki sędzie jak pan Sławomir z C+ który rozstrzyga w zależności od sytuacji. Raz takie samo dotkniecie ręka daje karnego innym razem nie daje
Piłka to gra błędów, tak bylo jest i będzie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.12.2016, 16:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no ale czy to cos da?
wystarczy taki sędzie jak pan Sławomir z C+ który rozstrzyga w zależności od sytuacji. Raz takie samo dotkniecie ręka daje karnego innym razem nie daje
Piłka to gra błędów, tak bylo jest i będzie
Nie zamierzam go bronić, ale sam wiesz, że bywają sytuacje, że na dwoje babka wróżyła i wtedy faktycznie sędzia się obroni, jakakolwiek decyzję by podjął.

Ale przynajmniej zawężyloby to przestrzeń do tych kontrowersji najbardziej jak się da. Z braku czerwonej dla Burića raczej nawet Pan Sławomir by Raczkowskiego nie wybronił (chociaż kto tam wie )
Powód: z
Ostatnio edytowane przez masada : 01.12.2016 o godz. 16:50.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.12.2016, 18:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no ale czy to cos da?
wystarczy taki sędzie jak pan Sławomir z C+ który rozstrzyga w zależności od sytuacji. Raz takie samo dotkniecie ręka daje karnego innym razem nie daje
Piłka to gra błędów, tak bylo jest i będzie
Patrz co znalazłem:

Cytat:
Międzynarodowa Rada Piłkarska (IFAB) pozwoliła ligom na całym świecie na testowanie systemów, które udostępnią sędziom powtórki podczas meczów. W oficjalnych spotkaniach nowe rozwiązanie miałoby zostać wprowadzone najpóźniej w sezonie 2017/18.

Faza testowa potrwa więc niecałe dwa lata. Z powtórek będzie można skorzystać tylko w określonych przypadkach: aby rozwiać wątpliwości przy strzelonej bramce, czerwonej kartce, rzucie karnym lub gdy sędzia pokaże żółtą lub czerwoną kartkę niewłaściwemu zawodnikowi.

Ja jestem za, do tego bym dorzucił goal line trzeba coś robić bo jak nic nie będą robić to dalej będzie kicha....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:11.