
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#91
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#92
|
|
Załuska na bramce przy golu na 4-0 zachował się jak ręcznik. Tylk odoprowadził piłkę wzrokiem.
Bartosz i Mójta zagrali tragicznie. Bartosz przy bramce na 2-0 się dał powieść jak mega junior. Tak go jeszcze woził m.in. Delev. Mójta przy bramce na 3-0 [?] zniknął z boiska. W ogóle nie było go na jego lewej stronie, więc autostrada powstała. Przy bramce na 5-0 nie krył zawodnika, bo unzał, że jak mu zagra z autu, to będzie spalony. Z autu. Spalony. Kutwa! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#93
|
Nic, o meczu trzeba zapomnieć i pora na arke... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
#94
|
|
Nawiasem mówiąc, plus dla Sobola, nie wiem czy wyłapaliście to(akurat kamera była blisko ustawiona), ale przy (jednym z niewielu) dobrym odbiorze piłki przez Bartosza Sobol bił brawo i krzyczał przy linii "Brawo Kubuś, brawo". To dobry sygnał, trzeba młodzików motywować do pracy, chwalić za sukces i wyciągać wnioski z porażek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#95
|
|
Rozgrywki w Chinach zakończyły się 3 tygodnie temu. Naprawdę myślisz, że Zachara ustalił datę ślubu 5 miesięcy temu, po podpisaniu kontraktu z Wisłą?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#96
|
|
Wydaje mi sie że na linii Misiek jest lepszy od Załuski. Wczoraj przy bramkach Załuska mňgł zrobić wiecej. Nastepne Mojta na lewej obronie tragedia. Bartosz też słabo w defensywie, ale jest szansa że nieźle na pomocy. Myślałem, że pewniakiem na lewej bedzie Cywka. Ogolnie gra obronna plus recznik w bramce przyczyniły sie do wysokiej porażki.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#97
|
|
Ok oglądałem mecz i dorzucę swoje 3 grosze.
Po pierwsze, nie winię za ten wynik Sobola i Kmiecika, w końcu to niedawno Wdowczyk zaliczył blamaż u siebie z dużo słabszym Śląskiem 1-5, a przypomnijmy, że w tamtym meczu nie miał praktycznie żadnych większych osłabień. Tutaj, nawet Panowie nie mieli wyboru przy ustalaniu składu.. A wczorajsza Pogoń w takiej formie rozniosła by każdą drużynę ekstraklasy. Moskal zrobił w Szczecinie samograj i czapki z głów dla niego. Idę o zakład, że zimę Pogoń spędzi na podium za Lechią i Legią. Po drugie, to 5 z 6 bramek to zasługa duetu Bartosz & Mójta. Reszta zespołu nie zagrała aż tak katastrofalnych zawodów, oczywiście poza Załuską, który puszczał wszystko co leciało w stronę bramki. Dwóch gości przeszło obok meczu i w zasadzie wynik nie mógł być inny. Reasumując tak wysoki wynik zawdzięczamy 2-3 zawodnikom, ale że piłka nożna to sport drużynowy to obrywa cała drużyna, trener, a przy okazji władze klubu. Wierzę, że z Sadlokiem, Małeckim i Joviciem to będzie całkowicie inna drużyna i że Arkę pojedziemy jak dzisiaj Pogoń nas. I jeszcze moje małe przemyślenia indywidualne. Mójta, Załuska - rozwiązać kontrakt w zimie i pogonić z klubu. Bartosz - z niego może być wyłącznie skrzydłowy.. choć przypominam sobie, że Burliga za młodu też dawał się tak wozić rywalom w obronie. Drzazga - facet zrobi karierę, ale tylko jak będzie grał w ataku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#98
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#99
|
|
Już nie przesadzaj, napisał tę pierdołę jakiś no name a Ty robisz z tego podsumowanie upadku...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#100
|
Załuska to ogólnie jest ręcznik a nie bramkarz.Czy on kiedys nam cos wybronił?To juz Misiek czasem mial lepsze parady,ale jest chyba jeszcze gorszy od Zaluski,wiec na pozycjii bramkarza to my nie mamy na dzis nikogo.Wisla zresza nigdy nie miala szczescia do bramkarzy,nigdy. I teraz widac ile dla zespołu znaczy Ondrasek,Jovic czy Małecki....W sumie najbardziej to widac brak Ondraska,to ile on pomaga tym zgrywaniem piłek do napastnika to naprawde ,teraz to widać ile on daje. Inna sprawa ze Pogon gra naprawde dobrą piłke,i wczoraj wygrała by i byc moze z kazdym innym zespolem Ekstraklasy.Brawa dla Kazia Moskala za prace,rok temu tracił ją U nas.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 20.11.2016 o godz. 19:21.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#101
|
|
Nie dramatyzowałbym. Gralismy polowa składu - to musialo sie tak skonczyc. Uryga, Mojta na obronie + coraz starszy Glowa i mlody Kuba. Dodatkowo, bez ani jednego skrzydłowego i z coraz starszym Brozkiem.
Czego Wy oczekiwaliscie ? Nie od dzis wiadomo, ze Mojta i Pietrzak to powinni grac w 1. lidze. Podobnie jak na tę chwilę Bartosz i Drzazga Powód: Literowki
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 20.11.2016 o godz. 21:15.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#102
|
Bez obrony to i Barcelona nie wygrałaby meczu. PS. Śmieszy mnie pojazd o Zacharze 'jak profesjonalny piłkarz może ustalić datę ślubu w dniu meczu?!" - a co on datę ustalił miesiąc temu? rok temu to on był myślami w Chinach a nie na polskich boiskach
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.11.2016 o godz. 20:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#103
|
|
Zachara zapewne w momencie podpisywania kontraktu zastrzegł sobie, że 19.11 ma fajrant. Zapomnijmy o tym meczu, w następnym koniecznie 3 punkty w normalnym składzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#104
|
|
Niestety, kartki + kontuzje + zdarzenia losowe i zgraliśmy bez połowy składu. Ten mecz pogrążył Mójtę i Bartosza. Jeżeli jest możliwosć to jednego trzeba będzie się pozbyć, a drugiego wypożyczyć do pierwszej ligi.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#105
|
|
A co do statystyk jeszcze, od wczorajszej porażki, więcej bramek straconych ma tylko Korona Kielce (34, dwie więcej).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
#106
|
|
Kontroluj bajere Sobol ma opinię typa co lubi huknąć w szatni i nie znosi porażek więc równie dobrze mógł młodego zwyzywać od kurew a gnoje mają psychike ze szkła wiec to dobrze swiadczy o nim ze nie jest narwancem i dobrze wrozy na przyszlosc ot co nie dorabiaj filozofi do jednego spostrzezenia jak w sytuacji gdy hu ja gramy i mamy w dupe 2-0 to sie potrafi kontrolowac czego nie mozna powiedziec o 3/4 internetowych wojownikow na profilu fb klubu co juz by zwalniali zarzad trenera i sprzedawali klub filipiakowi
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#107
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#108
|
|
Ludzie, było tłumaczone milion razy! Nie kontuzjogenny (bo raczej nie powoduje kontuzji u innych zawodników, przynajmniej niezbyt często), tylko podatny na kontuzje.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#109
|
|
jest pierwszym obrońcą drużyny, biega za trzech, męczy obrońców, przepycha się z nimi. Nie strzela bramek? Ale strzelają inni, dzięki temu, że on robi im miejsce. Nie umie strzelać? Owszem nie umie. Ale nie ma drugiego w zespole, co przepycha się z innymi zawodnikami co on
![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#110
|
|
Na pewno dodaje mentalnie do zespołu.
Podobnie Małecki, o ile w odpowiednim kierunku kieruje adrenalinę. Z nimi jesteśmy, z całym szacunkiem dla reszty, mniej ciapowaci i na chwilę obecną najlepiej jak obaj są na boisku. Brożek potrafi bardzo fajnie wykorzystać poruszanie się Ondraszka. Czesi przez lata wypuścili całą masę napastników do gry bezpośredniej. Szkoda, że od tyłu nie potrafimy grać mocnych podań do Zdenka, bo uważam że jest komu je „zbierać”.
Ostatnio edytowane przez morganfield : 21.11.2016 o godz. 00:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#111
|
|
Ja wiem, że to tylko jeden mecz, ale patrzę kuerwa na ten wynik i nie wierzę...
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#112
|
|
Oczywiście masz rację. Miałem na myśli to, że jest podatny na kontuzje. Chociaż u innych też jest powodem kontuzji. Niemniej jednak dziękuję że zwróciłeś uwagę.
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#113
|
|
Nie wyglupiajcie sie z ta "polowa skladu" czy z "Wisla B".
Zagralismy najsilniejszym srodkiem pola, a z przodu brakowalo tylko Maleckiego. Do tego oczywiste braki czyli Jovic i Sadlok. Ja wiem ze duzo lepiej to brzmi: "Wisla 2 przegrala wysoko w Szczecinie", ale prawda jest taka, ze przejebalismy ten mecz nie przez brak 3 pilkarzy (w koncu Uryga za Guzmicsa juz gral, i to gral przyzwoicie) ale przez katastrofalne bledy w ustawieniu pilkarzy. I generalnie dzien konia Szczecinian bo wchodzilo im wszystko. Duet Kmiecik + Sobol to zblizajaca sie wielkimi krokami katastrofa sportowa. I to w przededniu decydujacych meczow w tym roku; derby i rewanz z Lechem. Nowy trener potrzebny na wczoraj. A Kmiecika jak najszybciej na emeryture. Bo skoro Sobolewski ma byc trenerem na przyszlosc to go trzeba jak najszybciej od Kmiecika odseparowac. Mojta rok temu tez szostke przyjal, tyle ze wtedy to Wisla jemu ladowala. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#114
|
Edit. Sprawdziłem. Paweł Brożek 13 kwietnia 2008 ślub. 12 kwietnia mecz wyjazdowy z Jagiellonia, w którym Paweł już nie zagral
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 21.11.2016 o godz. 09:58.
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#115
|
|
Jakby grał Zachara to wyniku by nie zmienił.
W obronie zagraliśmy na zero. Zero umiejętności. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline |
#116
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#117
|
|
A wyniki i efekty pracy trenerskiej Kazia Kmiecika na roznych szczeblach znasz ?
![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#118
|
|
Mójta i Bartosz - kryminalny występ ;-). Załuska na przedpolu - jakim przedpolu... No i mamy 6 w plecy. Tyle.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#119
|
|
Sorry, ale z taką linią obrony nie było szans na lepszy wynik. Oprócz tego "zagęściliśmy" środek pola, jakby nie wiedząc, że Pogoń gra głównie skrzydłami.
Efekt był taki, że 1) na prawej Bartosz był sam, a na lewej sam był Mójta. 2) Zero asekuracji ze strony skrzydłowych (bo ich nie było) 3) na dodatek środkowi pomocnicy również nie asekurowali bocznych obszarów boiska. 4) Pomijając fakt, że ani Bartosz (kwestia doświadczenia) ani Mójta (kwestia umiejętności) nie są tuzami w grze na boku obrony, to na dodatek na środku grał zagubiony totalnie w tym meczu Alan Uryga, a Pogoń grając szybką piłkę z długimi przerzutami na skrzydła nie pozwoliła coraz starszemu i wolniejszemu Głowackiemu na łatani wszystkich 3 dziur w obronie z całym szacunkiem .......... 5) Liczenie, że nasza świetny, zagęszczony środek pomocy da sobie radę w rozgrywaniu piłki było niestety złudne; 6) swoje dołożył Załuska - zdecydowanie najsłabszy mecz jaki widziałem 7) na ławce poza Cywką i Miśkiewiczem, nie było nikogo kto mógłby wejść (niekoniecznie coś wnieść) na boisko.. Drużynę buduje się od obrony - znając meczową 18 wg mnie lepszym wyborem na lewą obronę byłby mimo wszystko Cywka, Mójtę ewentualnie ustawiłbym na skrzydle, niestety większych możliwości wyboru nie było, ale nawet Cywka na tle Mójty jako obrońca wypada dużo lepiej..... Trenerzy nie chcieli szafować zdrowiem Guzmicsa czy Ondraszka i w świetle 3 kolejnych meczów u siebie, które są bardzo istotne to chyba nawet lepiej, ale teraz najważniejsze byłoby wygrać w pełnym składzie najbliższe 4 spotkania u siebie 3 w lidze i 1 w PP, a porażka z Pogonią mam nadzieję wyzwoli w zawodnikach maksimum agresji i chęci zmazania plamy. Lepiej przegrać raz 4 bramkami niż przegrać 4 razy różnicą 1 gola. Przypomnę, że za Kazia wygraliśmy rok temu 6:0 z Podbeskidziem, a później zaliczyliśmy 3 bezbramkowe remisy u siebie z Koroną, Termaliką i Ruchem - jednego zwycięstwa w którymś z tych 3 meczy zabrakło do grupy mistrzowskiej...... pozdrawiam ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#120
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|