
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#25
|
|
1. Rafał Boguski - killer
Mogę tylko przeprosić za hejty, którymi Dziekiego obdarzałem podczas wcześniejszych meczy.2. Brlek się nam powoli rozkręca, oby tak dalej. 3. Brożek i Zachara mieli w tym meczu w sumie 3 patelnie. Gdybyśmy nie zdobyli 3 punktów to winni byliby właśnie nasi napastnicy. Skuteczność do natychmiastowej poprawy. 4. Nasze krycie przy stałych fragmentach gry to jest kvrwa dramat. Od dawna. Jak każdy nam będzie pakował bramki z byle wolnego czy rożnego to daleko nie zajdziemy. 5. Uryga na obronie a na pomocy to dwa różne światy. Jego pozycją jest środek obrony i mam nadzieje, że już nikomu do głowy nie przyjdzie ustawianie go w środku pola. 6. Jović - ma kontrakt do końca tego sezonu? Jeśli tak to przedłużyć nawet kosztem jakiegoś transferu. Dobry z tyłu, świetny z przodu. 7. Sadlok? Połowanie do kadry mówi samo za siebie. 8. Jakubik - sędziować to ty powinieneś w A klasie pajacu. Tyle, że tam co tydzień dostawałbyś wpie**ol.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 07.11.2016 o godz. 14:07.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|