The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
_al3x
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.10.2016, 09:51
odbiór ma całkiem całkiem, przygotowanie fizyczne też nie najgorsze. Zaangażowania też nie można mu odmówić, jako nieliczny z naszej kadry jest z Krakowa. Pewnie że przydałoby się żeby z kilka bramek na sezon strzelił czy asystował.

Powiedz mi dlaczego za czasów gry Urygi Wisła tyle bramek nie traciła.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.10.2016, 10:03
_al3x napisał(a):Wyświetl post
odbiór ma całkiem całkiem, przygotowanie fizyczne też nie najgorsze. Zaangażowania też nie można mu odmówić, jako nieliczny z naszej kadry jest z Krakowa. Pewnie że przydałoby się żeby z kilka bramek na sezon strzelił czy asystował.

Powiedz mi dlaczego za czasów gry Urygi Wisła tyle bramek nie traciła.
Odbiór ma całkiem dobory -
Przygotowanie fizyczne nie najgorsze - lol jaki atut
Zaangażowanie - j/w i
Jest z Krakowa -

Chłopak jest BEZ odbioru, BEZ wyskoku, BEZ dobrego ustawienia, BEZ zwrotności, Bez gry ciałem, BEZ podania do przodu, BEZ gry główką, BEZ przeglądu pola, BEZ jakiegokolwiek sensownego podania, BEZ strzału z dystansu, BEZ agresji itd.

Lepiej, że gra Popović, który jest niewidoczny nawet i 80min. w meczu bo nie prowokuje przeciwnika tak jak Uryga swoimi kretyńskimi zagraniami.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.10.2016, 16:04
_al3x napisał(a):Wyświetl post
odbiór ma całkiem całkiem, przygotowanie fizyczne też nie najgorsze. Zaangażowania też nie można mu odmówić, jako nieliczny z naszej kadry jest z Krakowa. Pewnie że przydałoby się żeby z kilka bramek na sezon strzelił czy asystował.

Powiedz mi dlaczego za czasów gry Urygi Wisła tyle bramek nie traciła.
Serio ?

To chyba oglądałeś inne mecze. Zobacz sobie mecze, w których Alan notorycznie odpuszczał krycie w polu karnym. W przypadku kontry, biegł sobie jak modelka Top Model zamiast gonić, przerwać akcję , odebrać piłę .. .eh. W najgorszym razie było wszystko kończyło się mega groźna akcja bez straty gola, jak choćby sytuacje Kamińskiego z Lechem w Krakowie, gdzie Alan nie skakał do głowki.

Przypomnij też sobie stracone bramki, gdy Alan nie oderwał się nawet od ziemi, podczas gdy przeciwnik strzela gola główką ... masakra.


Pamiętam jedynie takie w miarę poprawne występy na stoperze, wtedy było nieźle.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 03.10.2016 o godz. 16:07.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:16.