|
Nie rozumiem czemu Wdowczyk tak foruje ustawienie na 2 napastników, skoro nie mam zawodników do takiej gry.
Przy naszej kadrze optymalne ustawienie to 4-5-1 ewentualnie 4-4-1-1. Co do obrony i łatwego tracenia bramek to niestety ale tak będzie i nic na to nie poradzimy. Brak klasycznego defensywnego pomocnika będzie się nam odbijać długo. Ja bym postawił na Urygę, jaki jest ale to typowy defensywny pomocnik, zresztą wystarczy popatrzeć ile przegrywaliśmy i bramek traciliśmy gdy grał. Popović ani to defensywny ani ofensywny, nogę boi się włożyć przy obronie a przy ataku wszystko przez tył przegrywa. Po co nam taki zawodnik. Mójta jak ma grać u nas to tylko na skrzydle, każda akcja jego bokiem to sytuacja bramkowa.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
|