
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 06.2011
Skąd: PL/UK
Offline |
#61
|
|
Jak dla mnie przydałoby się więcej obiektywizmu.Pierwsza stracona fatalny błąd,druga majstersztyk.Nasza wywalczona całym serduchem przez Patryka.Lider lepszy tylko i aż o jedną bramkę.Dla mnie podkreślam "obiektywizm" malowany lider nie pokazał aż takiej różnicy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#62
|
|
Tez uwzam ze oni są siadnieci psychicznie i tu jest pies pogrzebany.Kolejny mecz w dupę.takze ile mozna jeszce?
zwyczajnie zal ich,bo to nie ich wina ze klub najpierw tyle lat jest zle zarzadzany za Cupiala,potem sprzedany złodzejowi a teraz oddany ludziom bez pieniedzy.Oni tez patrzą widzą i wyciagaja wnioski.To tylko gimnazjum psycho- sharks spiewa ze nic sie nie stało. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#63
|
|
Pisząc szczerze to gramy taką padakę (poza Małym i dzisiaj wg mnie Mąką), że Wdowczyk (który swoją drogą jest wstrzemięźliwy z jakimikolwiek zmianami niczym Nawałka) powinien choć zacząć grać młodymi (jak Żemło) czy nawet juniorami (jak Chorązka na bramce, czy Porębski czy inni) i ogrywać już Chłopaków na I ligę. Bo to nasza przyszłość jest, a nie Boguś, Broziu, Guzmiscs, Sadlok, Zachara etc. etc.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#64
|
|
Ja po dzisiejszym meczu odpuszczam tak samo jak piłkarze. Do zobaczenia w 1 lidze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#65
|
![]() Obiektywizmem, to jest to ze mamy najwiecej straconych bramek w calej lidze i najmniej strzelonych, to jest az taka roznica w pierwszej polowie to my nawet walki nie podjelismy a Wdowyczk do usranej smierci bedzie wystawial Boguskiego na skrzydle i Miska w bramce ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Skąd: PL/UK
Offline |
#66
|
|
Mylisz pojęcia z całym Szacunkiem.To jest stwierdzenie faktu ilość strzelonych jak i straconych bramek.Natomiast cała statystyka z meczu nie wykazuje "kolosalnej" przewagi lidera .No jakby nie liczył nie wyjdzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#67
|
|
Ale jakie to ma teraz znaczenie? Kolejny w....... chwytamy, a nie widać nawet .......onego światełka w tunelu, zeby było lepiej. Jak już chcemy się bawić w obiektywizm, to trzeba powiedzieć, ze Miśkiewicz zjebał przy pierwszej bramce, ale później wyciągnął karnego i kilka bardzo trudnych sytuacji. Nie wiadomo, czy Załuska by to obronił. Boguski? To jest człowiek, który ma kwity na każdego i dlatego gra. Piłka meczowa w 93 minucie i pokazuje swój talent, swój kunszt. Przyjebać z 4 metrów czy 5 w bramkarza, to jest naprawdę duża sztuka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#68
|
|
Pytanie czysto teoretyczne do zorientowanych: gdyby Wisła wycofała siła z rozgrywek/oddała wszystkie mecze walkowerem to zaczynamy od 1 czy 4 ligi ? Wiadomo, udzielają mi się negatywne emocje, ale oni kompromitują ten klub. Hańbią. Chyba nie chcemy zanotować rekordu 36 porażek z rzędu. Skoro TS nie ma kasy to bez sensu kopać sie z koniem. Bez realnych wzmocnień spadniemy. I to w stylu uwłaczającym dla takiego klubu jakim jest Wisła
Marzy mi sie, zeby juz nigdy nie oglądać w skladzoe Wisły Boguskiego. Jest tragicznie słaby. Tragicznie.
Ostatnio edytowane przez pomeran : 11.09.2016 o godz. 20:22.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#69
|
|
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Skąd: PL/UK
Offline |
#70
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#71
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#72
|
|
no i bądz tu mądry.
Najpierw se chłop strzela samobója potem karne broni. Wniosek jest jeden. Miśkiewicz to dobry bramkarz, tylko nie potrafi łapać. a reszta bandy ? Taktyka jest bardzo prosta - Daj Małemu może coś zrobi. Wejście Drzazgi dało troche energii, ale no ....a jak ich ogladam to mam wrazenie ze są jacyś niedojebani. Sadlok to jest cieniem samego. Kolega chwalił Maczynskiego - mnie on nie przekonuje. Nikt mnie nie przekonuje prócz Małego, ktory byc moze wyglada niezle dlatego, ze reszta jest dnem. Kalectwo. Współczuć temu który zainwestował swoj hajs w Brleka. Raczej się nie zwróci ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#73
|
|
Można przegrać wszystkie 37 spotkań i zaczyna się od 1 ligi. A w sytuacji wycofania 4 ? Na poczatku zawirowań właścicielskich pojawiały sie głosy ze lepiej zaczac od 4 ligi na nowo. Wtedy wydawalo mi sie to głupie..Ale jak tak patrzę jak oni hańbią swoja gra ten klub.. To juz sam nie wiem co lepsze. Moze byc gorszy mecz niz to 1-5 ze slaskiem ?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#74
|
|
On akurat idealnie wpisuje się w wieloletnią tradycję bramkarzy w Wiśle. Po prostu każdy z nich musiał w meczu wyrobić normę klopsów na mecz. Klasycznym przykładem może tutaj być Pawełek.
(edit) @ pomeran Można też na lata zakopać się w niższych ligach. Takie tam, drobne ryzyko. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#75
|
Wracając do meritum. Było mówione(tutaj zreszta tez) ze za breloka jest skybox na ileś tam lat. Ale tak szczerze.. Możliwe ze w przyszłym roku nie bedzie miał możliwości skorzystania z niego. |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2016
Offline |
#76
|
|
...Zal na tę naszą Wisełkę patrzeć ale jedno co nasuwa mi się po tych wszystkich kolejkach, to nie ma w tej drużynie zawodnika -profesjonalisty. Co ta za sztuka grać jak wszystko jest ok. Profesjonalista powinien odciąć się od wszystkich zawirowań w klubie , wyjść na mecz i grać na 110 %. Cieszyć się grą , bo to pasja a nie odwalanie "pańszczyzny" i tylko kasa kasa kasa.Ta ekipa za Wisłę umierać nie będzie - a uśmieszki w trakcie meczu oraz podczas udzielania wywiadu w przerwie to już "żenada". Jestem zdania , że większość tych zawodników, jest w stanie utrzymać ekstraklasę dla Wisły, jednak najemnicy powinni poczuć oddech młodzieży na swoich plecach a "NIEczysty" coach już w meczu z Piastem powinien to uczynić.
pozdr 4 all |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#77
|
|
Ogolądałem tylko pierwszą połowę. Nic się nie zmieniło.
I szczerze mowiąc nie ma co narzekać - gramy tylko o utrzymanie i czas na ogarniecie się jest. To że do tego czasu wykręcimy kilka rekordów, trudno. Zapłacić za osłabianie kadry trzeba. Najważniejsze jest to by to co teraz mamy nie rozwaliło się do końca w iment. Bo jeszcze jesteśmy w ekstraklasie i mamy czas by sie przygotowac kadrowo i finansowo pod ladowanie w I lidze. Jesli to teraz mamy walnie ze strony finansowej, leżymy. P.S. Nowe koszulki wyjazdowe sa rewelacyjne. ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#78
|
Mówi o tym regulamin Art. 13 13.1. Klub, który przed rozpoczęciem lub w czasie trwania Rozgrywek Ekstraklasy zrezygnuje z dalszego uczestnictwa, zostanie przesunięty w następnym cyklu rozgrywek o dwie klasy niżej. 13.2. Klub, który w trakcie Rozgrywek Ekstraklasy nie rozegra z własnej winy trzech wyznaczonych meczów, zostaje sklasyfikowany na ostatnim miejscu w tabeli odpowiednio po rundzie zasadniczej i/lub rundzie finałowej, automatycznie wyeliminowany z Rozgrywek Ekstraklasy i niezależnie od sankcji finansowych, zdegradowany o dwie klasy niżej, bez względu na liczbę zdobytych punktów. Powyższe zdanie stosuje się również w przypadku zawieszenia licencji prawomocną decyzją właściwego organu PZPN.
Ostatnio edytowane przez bódyń : 11.09.2016 o godz. 21:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#79
|
|
W....ili mnie tym meczem podwójnie.
Raz, że jak zwykle wyszli na boisko jak roztrzęsione panienki i jaga mogła robić co chciała. Dwa, że narobili w końcówce nadziei na choćby punkt i oczywiście zjebali. Najgorsze jest to, ze co najmniej do końca rundy będziemy się musieli na to patrzyć... a może dłużej, jeśli w przerwie także żadnych transferów nie będzie. Co tu więcej dodać? Lata zaniedbań w końcu w pełni dają o sobie znać. Oby TS i kibice dali radę. Cytat:
Ostatnio edytowane przez Elendil : 11.09.2016 o godz. 21:07.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#80
|
|
Mam szacunek do Brożka i myślę, że będę mieć go zawsze. Ale czemu te człapiąca wersja Brozia gra 90minut? Czy była jedna minuta,w której on zrobił przewagę? Dlaczego nie wchodzi za niego Drzazga wcześniej?
Druga sprawa. My mamy najbardziej elektryczną obronę wszechczasów. Popatrzcie na ilość niewymuszonych błędów, spóźnionych wejść i kup w pieluchach: Sadlok Rysiek, Boban - który jako jedyny grał coś z przodu. O Mójcie z tyłu nie wspominam, bo gość powinien szlaban ustawić i pobierać opłaty za autostradę. Misiek ustawił mecz i nie pozwolił umrzeć dramaturgii trzymając niemal cały czas wynik na styku. Amen. Chłopy są mentalnie wrakami. Podejrzewam, że to będzie najdłuższa podróż z Białego w ich życiu. Naprawdę nie chciałbym być teraz w ich skórze. Prze.je.bane uczucie cokolwiek by nie powiedzieć o ich utożsamianiu się z klubem czy byciu najemnikiem. Oni też mają uczucia, a sfera mentalna jest teraz najpoważniejszym problemem. Są elektryczni, podenerwowani, nie wierzą we własne siły, po prostu ogólna bryndza. Mieli dzisiaj 2-3 fajne akcje i widać, że potrafią grać w piłkę lepiej niż wskazują na to wyniki. Do meczy z Piastem trzeba szamana, psychologa, barmana i sponsora żeby to poszło do przodu. Ale myślę, że gdyby wygrali z Piastem... gdyby się udało złapać pewność siebie... to jest coś, na czym powinni bazować teraz nasi piłkarze. Tęsknota za normalnością. Wdowczyk moim zdaniem wystawił optymalny skład, ale podpadł mi, bo nie zrobił zmian. Widać było, że tej drużynie nie idzie, że są piłkarze, dla których ten mecz to z różnych powodów nieudany czas. Trzeba było zmian, nawet po to, żeby pokazać drużynie, że szukamy bardziej optymalnego rozwiązania, skoro przyjęte na początku było delikatnie mówiąc niedoskonałe. My robimy jedną pierwszą i jedyną zmianę w 77 minucie. Kur.w.a. No to chcemy ten mecz choćby zremisować czy nie? ![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
|
ja naprawdę mam dużo wiary w Wisełke, ale tego się już nie da uratować, pierwszy raz coś takiego czuje i mówie przez tyle lat...
Po prostu nie da, chyba, że Legia nam sprezentuje 3 pkt. bo LM i nasi odżyją wygrywajac 3/4 meczów do końca sezonu haha ale to chyba nie jest realne nawet w LOTTO ekstraklasie ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#82
|
|
Wynik 2:1 zawdzięczamy tylko i wyłącznie radosnej piłce Jagi. Spokojnie mogło być 3,4-0 do przerwy.
Nie wiem jaki plan ma na to Wdowczyk ale jeszcze kilka kolejek takiej gry i nawet nie będzie co potem dzielić. Nie ma ani kadry, ani ławki. Do tego nie ma pieniędzy, żeby cokolwiek z tym zrobić. I raczej to się nie zmieni, chyba że na gorsze. Trzeba wierzyć, że Małemu wyjdzie od czasu do czasu coś i kilka punktów zrobimy. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#83
|
Dzieki bódyń za przytoczenie regulaminu. Znaczy ze wcale nie musimy zaczac od IV a mozna by skończyć kompromitować ten klub. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
#84
|
|
Sprawa jest prosta, albo TS wzmocni drużynę albo spadamy do I ligi.
![]()
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#85
|
|
Tu raczej chodzi o wypłaty. Jak uregulują to zaczną grać. Tym składem powinniśmy spokojnie sie utrzymać. Najbardziejbrakuje drugiego skrzydlłowego takiego.jak.Mały ktory umie kiwnąć i zacentrować
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
#86
|
|
wypłaty też, ale tu musi być świeża krew....
![]()
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#87
|
Mamy ludzi na utrzymanie ? Gratuluje samopoczucia. Poza Małeckim, Joviciem, Bartoszem, Ew Sadlokiem, Maczynskim ( Obaj w zupełnie innej formie niz obecna) i Ondraskiem ta ekipa nadaje sie do tarcia chrzanu. Albo emeryci albo podróbki piłkarzy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter
Offline |
#88
|
|
Czemu Wdowczyk nie dostrzega, że Mączyński nigdy nie będzie liderem jakiejkolwiek drużyny i ustawianie go w ten sposób w środku pola nie zadziała?
Wydaje mi się, że totalnie nasza drużyna nie istnieje w środku pola, nie ma żadnego rozegrania, trzymania piłki. Wszystko siłą idzie bokami, Małecki ciągnie chamsko do przodu, bo nie bardzo jest z kim pograć. Brożek z Zacharą/Ondraskiem chowają się w linię z obrońcami i nie ma z nich prawie pożytku. Są bardzo oddaleni od pomocników i czekają na długie piłki. Czasem, jak już Paweł ruszy, to jego zgrania są niecelne lub jest spóźniony. Brożek jest żenujący i bardzo pomoże mu odpoczynek. Dlatego idealnie byłoby zaryglować środek 4-5-1 z Mączyńskim najbardziej z tyłu a przed nim Popović z Brlekiem. Na skrzydłach Małecki i Boguski, przed nimi Zachara. Urygi w ogóle nie biorę pod uwagę jako pomocnika. 4-4-2 jest formacją naturalnie nastawioną na grę skrzydłami. U nas, z niskimi Brożkiem i Zacharą w ataku, chaotycznym Małeckim i wolnym Boguskim na flankach, taka formacja nie ma absolutnie sensu. Jest skrajnie nieefektywna. 4-5-1 pozwoli nam potrzymać piłkę, gęstszy środek sprawi, że Popović, Brlek, Mąka będą bliżej siebie i nie będą musieli szukać ryzykownych rozwiązań (bo gubią się pod presją) i powinni rzadziej tracić piłki. Poza tym taka formacja pozwoli efektywnie wykorzystać Mączyńskiego na pozycji zbliżonej to tej roli, którą pełni w kadrze. Oczywiście wiem, że "formacje nie grają", ale uważam, że moje rozwiązanie gorsze niż obecne nie będzie.Zachara (praktycznie jedyne co ma) jest szybki, a Brlek i Popović jednak raz na ruski rok potrafią rzucić ładną piłkę za plecy. Nie wspominając o Boguskim.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 11.09.2016 o godz. 21:48.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#89
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#90
|
przykładowo: skład z 3-6-1 widziałbym taki: ------------Załuska-------------- --Guzmics---Żemło----Sadlok-- Bartosz---Mączyński--Pietrzak --Cywka----Jovic----Małecki-- -------------Zachara------------ Trzeba próbować innych ustawień, by chociaż pozwolić Wiśle na przetrwanie w tym sezonie. Choć to będzie makabrycznie trudne, bo nasi piłkarze mają mały potencjał. ![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|