The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Istarid
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2016, 22:40
TASAIO napisał(a):Wyświetl post
Apeluję do 2-3-4-5 prawników których na pewno nie brakuje w braci kibicowskiej. Skrzyknijcie się gdziekolwiek, na FB, forum itd. Następnie rejestracja organizacji, spółki czy cokolwiek to się zwie, nie znam się na tym. Dobrać 10 zwykłych kibiców którzy mogą poświęcić swój czas, założyć konto i prosić kibiców o wsparcie. To co się dzieje teraz w klubie nie zależy od nas. Robić swoje. Najważniejsze aby nikt nie dziubnął kasy. Dlatego prawnicy, bez nich nic się nie uda. Uczciwych ! Jeśli ktoś odkupi Wisełkę to dobrze, będziemy mogli sfinansować jakiegoś grajka. Jeśli nic z tego nie wyjdzie , to zawsze będzie można komuś pomóc, komuś choremu itd. Ważne żeby zajęły się tym osoby które znają realia w klubie , różne niuanse o których zwykły kibic nie ma zielonego pojęcia. Mądrze...
Założenie spółki nie jest problemem, ale z pewnością nie powinna to być pierwsza czynność. Jeżeli byłaby grupa ludzi, gotowa na przejęcie klubu z REALNĄ perspektywą przejęcia to dopięcie formalności w postaci założenia stowarzyszenia lub spółki to nie jest problem. Można wręcz kupić gotową. Nie tędy droga by się rzucać zakładać spółkę/stowarzyszenie. To tylko forma prawna. Tak więc nic tu po prawnikach, musi być najpierw jakaś organizacja (w sensie zorganizowana grupa ludzi) i/lub jakiś plan/kapitał.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:34.