The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.08.2016, 15:02
hadees napisał(a):Wyświetl post
Ale będą jaja jak się okaże, że Mereś zrobi wszystko cacy...sprowadzi sponsorów, których przez tyle lat nie było można, wyprostuje administracje i marketing...normalnie pogrom na forum! Czytałem 2 miesiące temu: "Cupiał, wypaliłeś się, sprzedaj Wisłę!", teraz czytam: "Mereś, nic nie robisz, sprzedaj Wisłę!". Zalecam spokój do końca okna transferowego. Jak jesteśmy już "martwi" to kilka tygodni różnicy nie zrobi, bo kasy i tak nie ma z czego wyprowadzić. A wiara to jedyne czego mamy dużo
Skąd Wy się bierzecie? Z choinki żeście się urwali? Wisła nie będzie sponsorowana przez podejrzanych typów, żeby nie powiedzieć bandytów. A mam co do tego, biorąc pod uwagę dotychczasowe zarzuty wobec JM, duże zastrzeżenia, że może tak być. Ten koleś to dramat.
Jakikolwiek "mądry" pieprznie głupotę w stylu, że "poczekajmy", niech się uderzy wcześniej solidnie głową w mur. Bo takie farmazony to możecie dzieciom specjalnej troski opowiadać, a nie ludziom, którzy widzą "kim" jest JM, a właściwie - jakim cudem i prawem jest. Nie można tego kolesia zaakceptować. To jest dramat dla polskiej piłki. I jeśli MY kibice nie pokażemy fascynatom futbolu, biznesmenom etc., że się na to nie zgadzamy, rak będzie się dalej toczył przez polską piłkę, która może nigdy nie wyjdzie z bagna w jakim się znalazła i nadal w znacznym stopniu, przez taką zmianę właścicielską w Wiślę, się toczy.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:04.