
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
Uryga i Boguski to jednak piłkarze. Może na poziomie drugoligowym, ale jednak. Natomiast Cywka nie kwalifikuje się, by go tak nazywać. Gdzieś tam czytałem opinię jego angielskiego trenera (niestety nie pamiętam nazwiska), który dosadnie się o nim wyraził. Nie chodziło w tym przypadku nawet o umiejętności piłkarskie. Jak Wdowczyk pojawił się w Krakowie, to odstawił Cywkę od składu co przyjąłem z ulgą, a gra jakoś tam wyglądała. Nie wiem co mu odbiło w letniej przerwie, że tak teraz na niego stawia (nawet kontuzja Jovicia nie jest wytłumaczeniem). Cywka nie jest ponoć obrońcą. Nie jest też pomocnikiem, ani tym bardziej napastnikiem i bramkarzem. Czym więc jest? Już wiem, to element ataku hybrydowego na Wisłę
![]()
Ostatnio edytowane przez rozarian : 09.08.2016 o godz. 20:44.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|