bódyń napisał(a):

Byl rozpierdziel konkretny.
A po drugie to polityk to oni klamai zawodowo
Jakos dziwne, ze co sie okazuje ze wlasciel Wisly ma brudne coraz bardziej lapy to niektorzy bronia go: "a u tamtych bylo gorzej". Co pare dni cios w wizerunek klubu.
Wscicie to jak on sfalszowal mature to mozna wierzyc w jakies oswiadczenia tego pana?
|
i od tych wyborów stało się słynne tzw. wykształcenie "prezydenckie"
od akcji z przejęciem Wisły od BC przez pana M. słynne stanie się wykształcenie "właścicielskie" :(