The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mat1977
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.08.2016, 14:04
Nigdy nie komentowalem ale sytuacja wyglada bardzo dziwnie.
Man nadzieje ze sie myle ale... teorie o slupach idt jakos do mnie nie przemawia, a kombinowane w ta strone brzmi jak szukanie jakikolwiek pozytywnych wiadomosci. Gdyby panowie Meresinski i Citko nie chcieli jeszcze kilka dni wczesniej kupic Korony to .... ok mozna zrozumiec. Mieli swietny plan, czesc kasy oddadza w kilka lat panu B.C... itd itp, czyli podobnie jak w Warszawie ale ale. Po pierwsze bez urazy dla mieskzancow Kielc, ale gdzie Rzym a gdzie Krym, jak nie Korona to Wisla .
Pomijajac oczywisty fakt ze Wisla to Wisla !!!!!! ale plany sponsorskie zaleza od rejonu zasiegu, i 100000 innych wypadkowych. Dlug wewnetrzny Korony to pewnie nic a Wisly .... jak moza zmienic plany w 5 dni ? a przeciez chyba nie myslicie ze jednoczesnie negocjowali z Kielcami i B.C.
tak czytam i ...dalej nic nie wiem jak i pewnie wszyscy. Wedlug mnie bardzo slabo to wyglada, nie snuje teorii ale moglo byc 10000 powodow np. B.C. musial sie szybko pozbyc bo.... i tu pewnie mozna sobie cos dolozyc.
Porownywanie braku medialnosci B.C. (bo pamietam jak przychodzil do Wisly i ludzie tez sie bali co bedzie ) jest kompletnie bez sensu, bo nawet wtedy bez netu kazdy kto chcial mogl sie szybko dowiedziec kto to Boguslaw Cupial i ile ma kasy. Obawy w 1997 byly jak On podejdzie do klubu a nie czy go stac na to.
Podnoszone w tej dyskusji argumenty ze warszawski Koralik tez nie wrzucil nie wiadomo ile kasy jest dla mnie bez sensu... gosc jest z w-wawy nie intersuje sie bardzo ale chyba kibicem Legii od zawsze, byl w klubie chyba 2 lata zanim "kupili" z Mioduskim....itd.itp.
A u nas wyglad to jak sprzedaz last minute..... bardzo bardzo usiluje znalezc jakies pozytywy ale ich nie widze ....
np. temat gwarancji bankowych .... a troche sie orientuje...hmmmm nawet nie wiemy na jaka kwote te gwarancje, jedyne co sensownego wyczytalem to ze depozty byl wplacany w UK i....byl niezbyt duzy.... 200/300 tys a podobno mial zabezpieczac oplate dla B.C. oraz dlug wewnetrzny Wisly . wiec gwarancje bankowe na 15/20 mln PLN po 1 nie oznacza ze ktokolwiek ma 20 mln na koncie, to bardziej rodzaj ewentualnej pozyczki na podstawie business planu, zabezpieczen, projektowanych przychodow itp, tak jest w UK a skoro transakcja depozytowa byla zawarta tutaj...zaczynam nudzic.
Zostaje miec tylko nadzieje
Pozdrawiam Wszystkich
ps. przepraszam za brak polskich znakow i literowki

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:37.