
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
Weszło napisało (Stanowski):
"W życiu dziennikarza ważne jest między innymi to, aby zawsze być pod telefonem. Ostatnio sporo osób dzwoni z ciekawymi informacjami. Na przykład dzwoni Marek Citko: – Kupiłem Wisłę Kraków! Co? Zaskoczyłem cię! Nie doceniłeś mnie! Na to ja, że faktycznie: – Nie doceniłem! Słyszę, że Marek jedzie samochodem i że obok siedzi Jakub Meresiński, bo co jakiś czas coś dopowiada. Ale wywiadu udzielić na razie nie chce." Na Fakro bym nie liczył. Znam ich z biznesowej strony...oni tylko byle taniej, byle taniej. Ktoś będzie chciał szczegółów to na prv. ![]()
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela." "de oppresso liber" |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|