
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
To, że oszczędzamy piłkarzy, którzy rozegrali kilka spotkań na Euro jest normalną sprawą.
To tylko ludzie, też muszą się zregenerować i odpocząć. Ewentualne występy w pełnym wymiarze czasowym byłyby bardzo ryzykowne nie tylko teraz, w perspektywie ewentualnego transferu, ale również całego sezonu. Nie wiem skąd tyle głosów zdziwienia i oburzenia decyzją Wdowczyka. A co do meczu. Wyciągniemy wnioski. I jeśli nie będziemy czekać na "mobilizację w postaci dwóch straconych bramek" (cyt. R. Boguski) to mamy szansę na punkty. Lechia u siebie się postawi. Poskrobać już na początku Wolskiego. Mój typ: 1-1. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|